1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Duze zmiany po dlugim nie uzywaniu konsoli

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Xonee, Sierpień 19, 2012.

1. Xonee

Xonee Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam mam Elita z wrzesnia 2009r i przerabialem go na x 1.61 dlugo go juz nie uzywalem ale wyszlo kilka ciekawych gier i chcial bym na nowo go przerobic teraz pytanie ...

jak to ma sie do nagrywania nowych gier?(xgd3 i inne zabezpieczenia)

interesuje mnie w sumie tylko kilka gier Dragon ball budokaj tenkaichi, naruto shippuuden generation i moze jakies inne
    ale czy mogl by mi ktos powiedziec jak to ma sie do nowych zabezpieczen

2. Lotnik421 Xbox One

3. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Wgraj sobie Lt3 bo masz napęd liteon o ile ktoś to wcześniej nie podmienil. Na obecnym ixtreme dasz rade wyciągnąć klucz napędu bez większych problemów w jungleflasher

Gry które masz będą dzialac Tak jak działały. Co do samego nagrywania to będziesz musiał to robić zgodnie z poradnikiem na forum => dzial Lt

Wysyłane z mojego HTC Wildfire za pomocą Tapatalk 2

1 osoba to lubi.
  4. Xonee

Xonee Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    dzieki wielkie ;) przynajmniej juz wiem na czym stoje ;) nikt nie podnienial ;) jestem pierwszym wlascicielem ;)

Wczytywanie...

Poleć forum