1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dużo pytań od świeżaka

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Remik666, Wrzesień 7, 2013.

1. Remik666

Remik666 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witacje ! ;)

W związku z tym, że planuje zakupić konsolę x360 ale już powoli się pogubiłem w tym wszystkim.

Głównie chcę kupić dla wychodzącego gta v i forza 4.

W związku z tym mam kilka pytań lepiej szukać konsoli z lt. 3.0 czy rgh?
    Jak wygląda sprawa z nagrywaniem płyt na laptopie, mam lenovo y580 i widziałem, że ludzie nagrywają na tym laptopie płyty w standardzie xgd3 dzięki programowi BurnerMax Payload Tool, ile w tym prawdy?
    Dużo zabawy jest w przygotowaniu płyty aby xbox ją odczytał? (Miałem kiedyś ps3 po przeróbce - dawne dzieje - i kombinacji było masę ;) )

2. Lotnik421 Xbox One

3. maniek79

maniek79 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    szczecin
    Ja mam z przeróbka lt 3.0 i nie narzekam jak chodzi o nagrywanie gier to nie ma dużych kombinacji ale naj lepiej miec nagrywarke ihas

4. Remik666

Remik666 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A hmm, jest opcja wrzucania gier na dysk bez konieczności nagrywania na dvd?

5. the mistic

the mistic Banned

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Rgh=dcl,arcade free,plus granie bez płyt minus brak xbox live ale jest xlink. Lt nagrywanie płyt plus granie na xbox live. 3 opcja ostatnia xkey/wasabi brak nagrywania płyt i xbox live minus cena. Wybór należy do ciebie:). forza 4?chyba forza 5 i jest tylko na one. pay tools jest lipny dużo cie będą kosztować płyty zanim coś nagrasz o ile nagrasz.

6. Remik666

Remik666 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Forza 4 ;)) Grałem tylko w 3, więc na 4 się jaram od dłuższego czasu ;)

Czyli najwygodniejszym rozwiązaniem będzie kupno konsoli z RGH bądź też zakup bez RGH i przerobienie jej.
    Rozumiem, że z tą przeróbką wrzucam gry na pendrive/hdd i wszystko śmiga bez problemu? ;>

7. the mistic

the mistic Banned

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    forza 4 już jest i kolejna forza horizon. Na rgh możesz pendrive możesz wifi lub przez ftpe jak wolisz ale na xbox live nie pograsz. Na lt trzeba wypalać ale sobie możesz na xbox live pograć. Podstawa ,że rgh trzeba trochę poczytać i do nagrywania na lt też.

8. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Najlepiej rozejrzyj się za już przerobioną na rgh,ale tylko wersja Jasper lub Slim. Forza 4 to najlepsza część gry jaka się ukazała. Forza Horizon to typowa arcadówka do pojeżdżenia.

9. Remik666

Remik666 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zakupiłem slimkę z RGH z dyskiem 4 GB i tutaj rodzą się kolejne pytania ;)

Jako storage na gry mogę podłączyć zwykły dysk sata 3,5 w obudowie z wyjściem USB i będzie to normalnie działało?
    Akurat mam taką 160 z sata i tylko wystarczałoby dokupić obudowę i byłoby świetne rozwiązanie ;)

Jaki pojemnościowo dysk do x360 polecacie? Taka 160gb starczy na 10-15 gierek?

Ps. nie spotkałem się jeszcze z forum, gdzie ludzie są tak przyjaźnie nastawieni i szybko odpisują ;) Wielki PLUS :)
    pzdr

10. jary84

jary84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Andrychów
    Wszystko powino działać jak należy! Sam mam slima 4gb RGH i jestem zadowolony! Spokojnie wystarczy! Niektóre gry jak np. Farming Simulator 2013 po zrzucie do wersji GOD zajmuje niecałe 300MB ale to skrajność! Średnio gry zajmują ok 6 do 7 gb!

11. Remik666

Remik666 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli kieszeń na dysk 3'5 z zasilaczem i xbox 360 slim 4 gb RGH już do mnie idą ;)
    Teraz tylko czekać na GTA V ;]

12. Barkaley

Barkaley Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Włocławek
    polecam ci kupić sobie trochę większy dysk ja mam 1tb 2,5cala i po wrzuceniu około 50 pozycji nie wypełnił się w nawet w 50% radzę ci też zajrzeć sobie na forum do poradników jak przerabiać i przerzucać obrazy płyt :)

Wczytywanie...