1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Duży problem z konsolą !

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Kraven1350, Listopad 5, 2013.

1. Kraven1350

Kraven1350 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam. Jestem tutaj nowym użytkownikiem, więc tylko tutaj mogłem założyć temat. Przejdę od razu do rzeczy. Otóż mam problem z moją konsolą XBOX 360 Elite Jasper 120GB. Problem tkwi w tym, iż po zainstalowaniu gry na dysk twardy gry nie chcą mi się uruchamiać. Instaluję grę i gdy chcę ją uruchomić wyskakuje mi błąd : "Nie można odczytać dysku. 1.Wyczyść dysk miękką ściereczką. 2.Ponownie uruchom konsolę.". Instalowałem takie gry jak GTA V, Wiedźmin2, AC3,AC4,Battlefield3,NeedForSpeed MW2 i za każdym razem mam ten sam problem. Gra normalnie działa z płyty, bez instalacji, ale wtedy gra nie chodzi tak płynnie jak po zainstalowaniu. Kupiłem tą konsolę od tego samego gościa co mój kolega, identyczne konsole i u niego wszystko działa jak należy, a gramy razem na tych samych płytach. Zwracam się więc tutaj o pomoc, ponieważ nie znam się dokładniej na takich sprawach. Gdyby ktoś wiedział, jak sobie z tym poradzić, proszę o pomoc ! Z góry dziękuję.

Dodam jeszcze że konsola ma wgrane oprogramowanie Flash LT 3.0.

2. Lotnik421 Xbox One

3. jakris77

jakris77 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    ostrołęka
    spróbuj zainstalowac na pamięci usb jak masz taką mozliwosc bo sam jestem ciekawy tego przypadku

4. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    ?? WTF co to zmieni ??

Nagrane te gry ihasem ?

Wczytywanie...

Poleć forum