1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Duzy problem z multiplayerem prosze o pomoc!!!

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez wert, Styczeń 4, 2009.

1. wert

wert Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam mam problem z mp gdy wlanczam jaka kolwiek gre to wyswietla sie komunikat your gamer profil does not correct permisson normalnie internet na xsie mi chodzi moge sciagac dema i tp ale w gry grac na mp niemoge :mad: kiedys wszystko bylo ok a teraz sam niewiem co jest mam wlan liveboxa tp :confused: bardzo prosze o pomoc szukalem na forum ale wystarczajacych informacji nie znalazlem w xboxsie jak sprawdzam net to pisze ze mam umiarkowany nat ? co nic mi nie mowi :confused: robilem te zeczy ktore byly podane ale nic niedalo naprawde nic nie rozumiem mam nadzieje ze ktos z forum bedzi wiedzial oco chodzi z gory dziek

2. Lotnik421 Xbox One

3. Erno

Erno V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kielce
    a masz konto GOLD ?!

4. wert

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nie silver ale czy jak sprawdzam to pisze ze mam umiarkowany nat i ze do grania online potrzebna jest otwarta konfihuracja nat.

5. wert

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ale kiedys gralem na tym koncie (silwer) i gry chodzily inic takiego sie nie pojawialo your gamer profil does not correct permisson

6. wert

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czyli chyba juz wszystko wiem musze mic gold ale tak sie upewnie czy jak wlancza sie multiplayer na koncie silver to pojawia sie taki komunikat your gamer profil does not correct permisson

Wczytywanie...

Poleć forum