1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Duży problem z nagraniem gry.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Lencu, Lipiec 15, 2012.

1. Lencu

Lencu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

Pierwszy post/temat. Pewnie wygląda jak milion identycznych z problemami z nagraniem ale możliwe ,że mój jest troszeczkę inny, przejdę do rzeczy.
    Niemam xboxa ale kumpel ma i chciałem mu nagrać grę:
    Naruto Ultimate Ninja Storm Generations - gra nowa, najprawdopodobniej z tym nowym zabezpieczeniem (waży więcej niż płyta DL) i tutaj pojawił się problem. Tych skrótów i tego wszystkiego jest bardzo dużo i troszeczkę się nie łapie.
    Mam nagrywarkę: TSSTCORP CDDVDW SH-S203B ATA DEVICE (tyle mi podaje menadżer urządzeń, a nie będę wyciągał nagrywarki by sprawdzić samą nazwę ).
    Nie wiem co to jest dokładnie LT i jakie LT ma kumpel na Xboxie.

Gra on na pewno w takie gry jak
    - Naruto Ultimate ninja storm 2
    - Skate 2
    - Fable III
    - Batman Arkhan City
    - Mass Effect 2
    - Crysis 2

Jak nagrałem te Naruto ? Kupiłem płyte Verbatima DL. Ściągnąłem gre. Pozmieniałem tam opcje śmieszne z nadzieją ,że nagranie płyty do końca zadziała i będzie git (TRUNCATE chyba) Płyta się nagrała. No ale to by było na tyle. Po włożeniu do Xbox'a ikonka gry się nie pojawiła a włączyć się jej nie dało (błąd konsoli) i tyle.
    I teraz pytanie, co ja muszę zrobić by ta gra zadziałała :D Jak ją nagrać ? Czy jest taka możliwość ? Czekam na odpowiedzi, z góry wielkie dzięki.
    I jeszcze prosiłbym o nie wysyłanie 'suchych' artykułów typu "jak nagrać gre lt 3.0 na lt 2.0" bo wszystkie je czytałem ale nie mogę związać końca z końcem i sumą wszystkiego nie wiem jak mam to zrobić i prosiłbym o łopatologiczne wytłumaczenie mi tego. Dzięki!

Wczytywanie...

Poleć forum