Duży problem z połączeniem się do xbox Live

MithenPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A więc,moim problemem jest to,że gdy TAK JAK ZAWSZE wsadzę jedną końcówkę ethernetu do konsoli i drugą do kompa,to nagle nie działa.Używałem cały czas takiej metody (internet z netii) wszystko działało.Macie jakieś pomysły jak to naprawić? Kabel wymieniłem,wciąż to samo.
 

Dovydas

Użytkownik
Użytkownik
jak masz neta z neti to napewno dostales router a w nim napewno sa wejscia ethernet wiec moze poprostu poloncz konsola-router
 

ziomo8

Użytkownik
Użytkownik
Najlepiej zrobić tak jak mówi Dovydas, ale jeśli musisz z jakiegoś powodu łączyć przez komputer to powinno pomóc zmostkowanie kart sieciowych. W okienku połączeń sieciowych zaznacz tę, która jest podłączona do netu i tę, do której podłączasz Xboxa, następnie kliknij prawym i utwórz mostek. Powinno śmigać.
 

MithenPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dzisiaj przysłano mi router,i mam taką sprawę,mam już jeden modem,który się spartolił,a na routera nie mam metody :p
W sensie że nie wiem jak to połączyć,że jedną końcówkę do gniazda routera,a drugą do kompa,i będzie mi się bezprzewodowo łączyło?
 

ziomo8

Użytkownik
Użytkownik
Nie, jedną końcówkę zamiast do kompa to do routera.
Edit: A jak kompa łączysz przez WiFi to po spięciu iksa z kompem będziesz miał "bezprzewodowo", tak.
 

Do góry Bottom