1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Duży problem z połączeniem się do xbox Live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez MithenPL, Styczeń 19, 2012.

1. MithenPL

MithenPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Libiąż
    A więc,moim problemem jest to,że gdy TAK JAK ZAWSZE wsadzę jedną końcówkę ethernetu do konsoli i drugą do kompa,to nagle nie działa.Używałem cały czas takiej metody (internet z netii) wszystko działało.Macie jakieś pomysły jak to naprawić? Kabel wymieniłem,wciąż to samo.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dovydas

Dovydas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    jak masz neta z neti to napewno dostales router a w nim napewno sa wejscia ethernet wiec moze poprostu poloncz konsola-router

4. ziomo8

ziomo8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Najlepiej zrobić tak jak mówi Dovydas, ale jeśli musisz z jakiegoś powodu łączyć przez komputer to powinno pomóc zmostkowanie kart sieciowych. W okienku połączeń sieciowych zaznacz tę, która jest podłączona do netu i tę, do której podłączasz Xboxa, następnie kliknij prawym i utwórz mostek. Powinno śmigać.

5. MithenPL

MithenPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Libiąż
    Dzisiaj przysłano mi router,i mam taką sprawę,mam już jeden modem,który się spartolił,a na routera nie mam metody :p
    W sensie że nie wiem jak to połączyć,że jedną końcówkę do gniazda routera,a drugą do kompa,i będzie mi się bezprzewodowo łączyło?

6. ziomo8

ziomo8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie, jedną końcówkę zamiast do kompa to do routera.
    Edit: A jak kompa łączysz przez WiFi to po spięciu iksa z kompem będziesz miał "bezprzewodowo", tak.

Wczytywanie...

Poleć forum