1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

.dvd czy .iso - Pomoc w nagraniu gry

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez patbul, Maj 17, 2011.

1. patbul

patbul Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, jestem nowy w temacie i nie koniecznie chce zaliczyć już na starcie wpadkę, a płytki też do tanich nie należą. Tak więc pytanko, mam dwa pliki po rozpakowaniu gry. Plik .dvd i .iso, który mam wrzucić w program aby nagrać grę ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. porschak240

porschak240 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zawiercie
    Plik .dvd, ten mały.
    Radziłbym jeszcze przepuścić obraz gry przez abgx360, sprawdzi obraz w poszukiwaniu błędów.

4. tomaszek20061

tomaszek20061 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    najpierw przepuść plik .iso przez abgx260
    aa później nagraj plik .dvd najlepiej z imgburn :d

5. maker3

maker3 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    72
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nie wiem na ile jesteś rozgarnięty. Bo piszecie niejednoznacznie.
    Nie ma masz nagrywać pliku .dvd, tylko go uruchomić. Powinien się wtedy włączyć ImgBurn, który będzie prawidłowo skonfigurowany do nagrania obrazu .iso

Wczytywanie...

Poleć forum