1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

DVD Decrypter

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez gangster6669, Luty 26, 2008.

1. gangster6669

gangster6669 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Mirsk
    Witam czy ktoś używał już tego programu do robienia iso z kopi zapasowych?? Zgrałem sobie tym programem płyte na dysk i mam dwa pliki ISO i MDS i teraz takie pytanie czy mam to teraz zgrać przez ten plik MDS czy dorobić plik DVD? Pamiętam że jak kiedyś zgrałem gre tym programem, sam dorobiłem plik DVD i wypaliłem przez niego to gra nie chodziła więc może trzeba wypalać przez plik MDS zrobiony przez program? Jeżeli ktoś używa innego programu to niech poda nazwę i czy ten program dorabia sam plik DVD czy dorabiacie go sami.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Piri001

Piri001 Guest

Odp: DVD Decrypter

Ten plik mds to to samo co dvd . Tylko ze to rozszezenie jest od programu alkohol120%

Wczytywanie...