1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

DVD do WMA konwersja

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez bugatti415, Listopad 27, 2009.

1. bugatti415

bugatti415 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Świdnica
    Mam najnowsza wersje Total Vido Converter 3.5.Wszystko ladnie konwertuje,z kazdego formatu na kazdy.Ale nie wiem jak skonvertowac film DVD do formatu WMA.Majac folder z plikami dvd chyba nie mozna tego zrobic bo konvertuje kazdy plik osobno i potem nie wiem co z tym zrobic.Probowalem tez skonwertowac film DVD jako obraz ISO.Tez sie nie da.Jak to wiec mozna zrobic ?:confused:

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
  4. bugatti415

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Świdnica
    No tak,ale w tym tutorialu jest opisane jak skonwertwac filmy hd,a z tym problemu nie mam.Lecz z filmem w formacie dvd jest inaczej poniewaz we folderze dvd jest wiecej niz jeden plik.

5. Floyd

Floyd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Żyrardów
    Jak to skonwertować do formatu iso?! Każdy program do nagrywania płyt stworzysz obraz iso,w nero masz opcje również nagrywania filmów/DVD-Decrypter spokojnie powinien sobie dać radę z takim formatem plików.

Skonwertować taki film mozesz nawet zwykłym Windows Movi Maker-em, wrzucasz wszystkie pliki z filmem na taśmę i łączysz je w jedną całość. Nie wiem tylko jak będzie z dźwiękiem bo jak wiadomo DVD często ma dźwięk w innym pliku.

6. bugatti415

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Świdnica
    nie chcialem konwertowac do formatu iso, tylko film dvd przedstawiony jako obraz iso przekonwertowac do formatu WMV tak zeby mozna to bylo odpalic z pendrive na xbox 360 bez pobierania kodekow z xbox live.Bo tylko format wmv odpala z pendrive wlasnie bez pobierania tych kodekow.Jest sposob na to zeby wlasnie film dvd przerobic na wmv programem total video converter 3.5? zaznaczam jeszcze raz ze np z przekonwertowaniem filmu hd blue ray do formatu wmv nie mam problemu i wszystko ladnie chodzi z pendrive na x box 360.

7. tinOFbeer

tinOFbeer Banned Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Breslau
    a czemu akurat uparles sie na ten program? jest masa innych narzedzi, wystarczy w google wpisac: konwersja dvd na wmv lub dvd to wmv.

Ja polecilbym DVDFab Platinum - swietny program umozliwiajacy miedzy innymi konwersje filmu dvd na format xboxa (wmv) (zakladka "File to Mobile")

Wczytywanie...

Poleć forum