1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dvd key

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kermit1987, Czerwiec 27, 2011.

1. kermit1987

kermit1987 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam otóż mam taki problem nie posiadam napedu do swojego x czytałem ze mozna odzyskac klucz z płyty dashboard mam dobry tylko dgyby mi ktos pomógł iwyjasnił co to jest jtag po co sie go robi czy da sie to jakos ominac aby ten klucz jakos inaczej uzyskac pomocy:] Pozdrawiam wszytskim

2. Lotnik421 Xbox One

3. t3rror

t3rror Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Strasznie chaotycznie to opisałeś...

Jeżeli chcesz wyciągnąć klucz DVD nie mając napędu, to jedyny znany sposób to JTAG.
    Jednak aby to zrobić musisz mieć odpowiednią wersje Dashboardu oraz nie zaktualizowany CB.

Opis wraz z informacją co będzie potrzebne znajdziesz bez problemu w Internecie, przykładowo na XboxScene.pl.

4. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    napędu nie masz?? nawet uszkodzonego??

na forum użytkownik jakiś wyciąga klucz z płyty ale jak on to robi to robi to nie wiem

5. kermit1987

kermit1987 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No nie mam do niego zadnego napedu czysty xbox ok wiem jak zrobic Jtag poczytałem troche jest opis i wogole temat dosyc jasny ale czy mi sie to przyda czy jesli uzyskam klucz cpu to czy bede miał klucz dvd czy moze mi ktos odpowiedziec?? dodam jescze ze dashboard jest dobry nie przekracza wersji 731 cos tam juz nie pamietam wersja to Xenon.

6. t3rror

t3rror Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    @kermit1987:
    Mając zrzut pamięci NAND oraz swój klucz CPU bez problemu możesz wydobyć klucz DVD.

Kwestia tylko, że jak już zrobisz JTAG-a to posiadanie DVD jest mało istotne, gdy wszystkie gry możesz uruchamiać z HDD lub USB HDD.

7. Zwierzakdc

Zwierzakdc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam wszystkich! Jak wydobyć DVD Key z odczytanego NAND konsoli x360 SLIM. Jest teraz możliwe odczytanie nand konsoli SLIM i wgranie go ponownie. Czy dzięki temu można wydobyć klucz napędy bez posiadania "specjalistycznego sprzętu"?

8. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Bez sprzetu czyli programatora nand, chipa nic nie odczytasz

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk

9. Haker5

Haker5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja również mam problem bo nie mam klucza napędu z konsoli SLIM czy da się to naprawić bo jeśli nie to konsola śmietnik.

10. bajura

bajura Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Słuchajcie a jak już odczytałem DVD key z nand to jak go wrzucić do JF żeby normalnie wgrac go do napędu? próbowalem manual spoof z kopiowaniem klucza i nic, jtag tool'em zapisalem plik Key.bin tylko że ma 15,9bajtów a w JF krzyczy że musi być 16KB i tez sie nie chce wgrac. Co robię źle??

Poleć forum