1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dvd w grach.

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez brzeziniak, Listopad 4, 2014.

1. brzeziniak

brzeziniak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Witam.
    Mam do was pytanie jestem posiadaczem Xbox360 Lt3.0. Dawno już nie nagrywałem nowych gier bo nie miałem za bardzo czasu ponieważ była praca. Teraz kupiłem sobie 10 płyt i chciałbym w coś sobie pograć. A więc do rzeczy przejrzałem sobie gry i chciałbym się dowiedzieć o nich w których są potrzebne tylko płyt do kampani (single) żeby wszystko chodziło poprawnie:
    1.Call od duty:Advanced Warfare DVD1 DVD2
    2.Obcy: Izolacja DVD1 DVD2
    3.Watch Dogs DVD1 DVD2
    4.Wolfenstein: The new order DVD1 DVD2 DVD3 DVD4
    5.Mass Effect 2 DVD1 DVD2
    6.Splinter Cell:Blacklist DVD1 DVD2

Jeszcze mam jedno pytanie co do tych dwóch gier czy do nich jest potrzebny dostęp do internetu na Xbox żeby pograć kampanie czy wg czegoś takiego nie ma w tych grach jak single.
    1.Words of Tanks
    2.Titanfall

Bardzo proszę o odpowiedź będe wdzięczny ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. mikokuba1

mikokuba1 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    92
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Wot to tylko multiplayer tam nie ma singla.

4. devil12

devil12 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    W grach które wymieniłeś do singla potrzebujesz wszystkich płyt. Dwa ostatnie tytuły to typowe sieciówki w których nie ma trybu dla jednego gracza a dodatkowo do gry wymagają konta gold.

5. brzeziniak

brzeziniak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Dzięki ;)

Wczytywanie...

Poleć forum