1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dvd1 / dvd2

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Pierogun, Czerwiec 15, 2013.

1. Pierogun

Pierogun Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam !

witam was forumowicze , mam do was pewną sprawę . Otóż sprawa polega na grze " Max Payne 3 " gra zawiera dwa obrazy .Iso ( jak nie trudno się domyślić .dvd :v ) jednakże moje pytanie brzmi następująco : Czy mogę to nagrać spokojnie jak normalne gry i czy podczas samej gry będzie mnie prosiło abym zmienił płytę czy coś w tym rodzaju ? Z góry Dziękuję :)

( Posiadam Ihas 124-19B z wgranym Max Burner Konsola LT 3.0 )

2. Lotnik421 Xbox One

3. matt011

matt011 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wałbrzych
    Nagraj Ihasem dwie płytki , a DVD 2 zainstaluj na dysk

4. kobek66

kobek66 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    JG
    Grasz na dvd 1 dochodzisz do pewnego momentu i musisz zacząć grać na dvd 2 gra ci powie kiedy musisz zmienić płytke

Wczytywanie...

Poleć forum