1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

DVD9 na 2x DVD5

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez harrymason88, Marzec 15, 2012.

1. harrymason88

harrymason88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    76
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    BDG
    Witam gdzies cos kiedys czytałem ze mozna w taki sposób podzielic gierce z 1DVD+RDL na 2DVD i pytanie moze ktos mial z tym stycznosc lub wie jak to zrobic(jakie programy)i prosze bez komentarzy ze jedna verbatimka kosztuje 4zeta chce poprostu zrobic eksperyment który co nie którym sie udał a moje nerwy sie juz wyczerpały bo nigdzie nic konkretnego nie znalazłem

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
  4. harrymason88

harrymason88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    76
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    BDG
    ok dzieki za odp kiedys szukalem w google jak podzielic film DVD9 na 2xDVD5 i cos tam mi mknęlo ze mozna gierce,pewnie nie doczytalem i chodzilo o PC:)

5. DeadWarrior

DeadWarrior Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak szkoda Ci kasy to kupuj Esperanza np. według mnie super płyty 2.50zł płacę ,połowe verb. Pewnie zaraz 50 osób napisze że to shit,jak chcesz to się ich słuchaj,to była moja opinia. Pozdro

6. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Zamykam.

Wczytywanie...

Poleć forum