1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dvr z gry.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez olo1928, Maj 19, 2016.

1. olo1928

olo1928 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Poznań
    Witam, czy Wam też 'przycina' się oglądane nagranie z gry (w moim przypadku z bfa4), gdy macie włączone pobieranie? Klipy przycinają, tak, jak kiedyś yt, gdy nie było szybkich łączy internetowych Nie rozumiem dlaczego tak się dzieje, skoro klipy są na dysku konsoli. Klipy z innych gier również przycinają.
    -----------EDYCJA-----------
    To ciekawe. Gdy oglądam je poprzez najechanie na klip i nie klikanie niczego, klip odtwarza się bez problemu. Gdy nacisnę 'a' klip ładuję się i przycina.

Wysłane z mojego HUAWEI SCL-L21 przy użyciu Tapatalka

Ostatnia edycja: Maj 19, 2016
  2. Lotnik421 Xbox One

3. rufercik

rufercik Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Olkusz
    Witam.
    Ten caly DVR z gry to zdeka porazka u mnie tez to srednio dziala ja nagrywam w zupelnie inny sposob 2x przycisk xboxa na padzie tez do wl./ wyl. konsoli tam przypinam DVR z gry opcja na samym dole rozpocznij nagrywanie odczekuje 3, 4sec znow powtarzam proces u gory i pozniej klikam schowaj gram kolo 7min koncze nagrywanie nie wychodze z gry nagrywam dalej tym samym procesem, powtarzam go okolo 3x nie zawiodlem sie jeszcze a dzieki temu mam ponad 20min nagrania, pozniej je lacze przycinam i wszystko gra, nie oznacza to ze kazde nagranie jest perfekt. Czasem zalezy od gry niektore tez maja lagi nawet po pozniejszym dodaniu na yt. To juz XBOX nic nie poradzisz.

4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Mi normalnie nagrywa i nie mam żadnego przycinania się.

Czasami (nie wiem czym to jest spowodowane) zdarzało się, że grając 2-3 godziny w nocy koło 1-2 w nocy, chcąc nagrać filmik nie nagrywało się nic (ze 2-3 razy mi się już tak zdarzyło..).

5. rufercik

rufercik Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Olkusz
    Zapisuje w chmurze moze w nocy serwery microsoftu dzialaja znacznie wolniej i wystepuje jakis problem Bog wie. Ja zawsze jak nagrywam to czekam do 3 sec i wtedy dopiero idzie normalnie i przerywam po dluzszym czasie nawet do 10min czasem mi nagra 1wszy film ale jak zaczne odrazu po 1sek schowac nagrywanie i rozpoczac to dupa zbita nic nie nagrywa. Dziwne rzeczy miewam z tym DVR. Jak dla mnie ta opcja to troche tandeta jednak troche tym nagralem;)

6. olo1928

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Poznań
    Tak jak pisałem, nie mam problemów z nagrywaniem, tylko z o d t w a r z a n i e m. Nagrywa się bez problemu, gorzej z odtworzeniem nagrania.

7. Bis

Bis Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    U mnie też przycina podczas odtwarzania. Nie zawsze ale często czuję się jak na pierwszych łączach internetowych, strasznie wolno buforuje.

8. olo1928

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Poznań
    Trochę odświeżę temat, ale aktualnie aplikacja dvr z gry w ogóle nie działa, gdy ja włączę ładuje się przez kilka minut, po czym dostaje komunikat o błędzie. Restarty, czyszczenie cache, nic nie pomoga.

Ostatnia edycja: Wrzesień 17, 2016

Poleć forum