1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dwa darmowe Porsche dla grających w Forza Horizon 2

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Lipiec 17, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Ale śpieszcie się, bo oferta jest ograniczona czasowo.

Fani serii Forza Motorsport oraz jej odłamu Forza Horizon doskonale wiedzą, że fajnych aut w grach z tej serii nigdy za wiele. A już te sygnowane logiem marki Porsche z całą pewnością można uznać za fajne. Może ciut mniej fajny jest Porsche Cayenne, ale za to co do Porsche 911 GT2 RS nie ma żadnych wątpliwości. Obydwa samochody mogą być Wasze całkowicie za darmo, o ile tylko pośpieszycie się i zapewnicie sobie do nich dostęp przed następnym piątkiem (czyli dniem 24 lipca). Wszystko co trzeba zrobić to zainstalować aplikację Forza Hub na Xbox One, a następnie odebrać czekający tam bonus. O voila! - gotowe. Miłego podróżowania nowymi samochodami.

Jeżeli macie apetyt na więcej Porsche, przypominamy, że całkiem niedawno gra otrzymała całe DLC poświęcone tej marce.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Punisher

Punisher Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Chełm, Poland
    Będzie edycja GOTY Horizona 2? Jak ja nie cierpie takiego dziubania po 2-3 samochody. I na dodatek za większosć trzeba dopłacać tyle, że nazbiera się koszt drugiej gry.

4. andijaw

andijaw Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Trójmiasto
    Więc nie kupujesz skoro drogo. Ja też nie kupuję bo nie wiedzę sensu płacenia za jakieś autka skoro jest pełno aut "w cenie" plus co jakiś czas kilka za darmo.

5. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    tez nie widze sesnu kupowania tych samochodow, w grze jest sporo ze polowa nawet nie jezdzilem a za darmo tez jest zawsze po jednym dostepnym

6. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1234
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Te DLC nie są potrzebne do ukończenia gry więc można sobie je odpuścić (choć prawda prawdą jednej listy nie zrobimy tej z porsche i jeszcze ten wkurzający znak wykrzyknik), też mnie to denerwuje tym bardziej że myślałem nad season pass ale on nie daje dostępu do wszystkich aut więc sobie odpuściłem. T10 jest pazerne i nic z tym nie zrobimy.

Wczytywanie...

Poleć forum