1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dwa indywidualne pytania.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kamelito, Listopad 5, 2010.

1. Kamelito

Kamelito Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siemano.

Przed zakupem konsoli chciałbym dowiedzieć się kilku istotnych dla mnie, zaś dla większości z Was prostych i oczywistych oczywistości na temat x360. Przygotowałem kilka wyindywidualizowanych pytań, nie znalazłem jednoznacznych odpowiedzi w sieci, stąd wychodzę z tym tematem.

1: Żywotność konsoli w dwóch aspektach:

a) pod względem działania:

Znalazłem na allegro aukcje dotyczącą xboxa 360 w wersji Jasper, według sprzedawcy ma ona poprawione chłodzenie względem poprzedników i podziała mi długie lata, czy to prawda?

b) pod względem produkcji gier:

Nie jestem jakoś super obeznany w grach, nie śledzę informacji na temat kolejnej generacji konsol etc. - ale chciałbym pograćw najnowsze tytuły bez zbędnego bólu o wymagania sprzętowe i tego typu rzeczy. Teraz nasuwa się pytanie, czy Microsoft nie szykuje jakiejś nowej konsoli, która (jak w przypadku poprzedniego xboxa) wypchnie 360 z rynku? Może lepiej poczekać i zainwestować w coś świeżego?

2: Zanikanie tekstur w grach:

Nie ukrywam, że od zawsze chciałem pograć w te cholerne GTA IV i dodatki do niego podpięte, jednak sprzęt komputerowy nigdy mi na to nie pozwalał. Zauważyłem w sieci filmiki jak na konsolach microsoftu zanikają tekstury w ów grze, czy jest na to jakieś lekarstwo? Czy tak jest i być musi?

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ATi

ATi Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Milanów
    1.a) Tak to prawda Jasper na nowym chłodzeniu pociągnie ci dłuuuugi czas jak będziesz dbał
    1.b)Narazie nic nie słychać aby coś miało wypychać XBoxa z rynku(niech tylko spróbuje!) o wymagania się nie martwisz- wszystko startuje w full detalach(zwłaszcza na HD)
    2)Tekstury zanikają na dosłownie 2sek. jak szybko jedziesz po mieście, (ludzie gadają że tak mają tylko piraty)
    Uwierz grałem i taki problem zdarzał się niezwykle rzadko

4. Kamelito

Kamelito Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Okay, wielkie dzięki za odpowiedź ;)

5. BuddyX10

BuddyX10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kiedy występuje to zanikanie? Jak gra się z dysku twardego również?

6. freeq_

freeq_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kędzierzyn-Koźle
    Z dysku twardego, zanika mi tylko w jednym miejscu, i to gdy jade bardzo szybko i jak kolega wyżej powiedział na 2 sek.
    A tak to git, chodź raz w dodatku tak spadły mi klatki, że miałem istny pokaz slajdów, ale więcej razy się to nie zdarzyło.

Wczytywanie...

Poleć forum