1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dwa konta na jednej konsoli

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Seavolv, Październik 8, 2016.

1. Seavolv

Seavolv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam
    Mam takie pytanie bo nie ogarniam tego tematu. Cos tam słyszałem że można mieć dwa lub więcej kont na jednej konsoli a co ważniejsze grać w te same gry na tych kontach.

Mi chodzi tylko o jeden przypadek i niech ktoś mi napisze czy tak się da jak sobie myślę czy nie.

Mam Fife17 ale bardziej gra w nią syn ja od czasu do czasu wiadomo on tam handluje kupie paczki itp. nie chciał bym mu mieszać w jego ustawieniach więc czy zakładając drugie konto i przypisując do niej Fifę (jesli się da) będzie to jakby niezależna gra czy tylko kontynuacja tego co jest na pierwszym koncie? Wiadomo konta raczej w tym samym czasie nie będą działały.

Zna ktoś odpowiedz?

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Save jest osobny na każde konto. Na drugim koncie będzie trzeba grać od zera.
    Gry nie da się przypisać do innego konta. Wystarczy że konto z fifą będzie ustawione jako domowe i gra będzie śmigać normalnie an wszystkich kontach.

Marcin1890 lubi to.
  4. BialyGTi

BialyGTi Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    757
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Ustaw konto syna jako konto domowe . Wtedy i na twoim bedzie dzialac i nie zmienisz nic w jego graniu

5. Seavolv

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ale co wtedy mamy jakby dwie niezależne gry dwa rożne konta na serwerach EA?

6. Marcin1890

Marcin1890 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To tak samo będzie osobny save

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

7. Seavolv

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dobra a jak zrobić konto domowe, bo zrobiłem drugie konto ale przy próbie logowania do EApisze że to konto nie ma wystarczających uprawnień i nie wiem o co chodzi?

Ok znalazłem, wszytko działa dzieki

Ostatnia edycja: Październik 8, 2016
Wczytywanie...

Poleć forum