1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dwa konta Xbox Live

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Oplaner, Czerwiec 23, 2011.

1. Oplaner

Oplaner Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Witam, mam pytanie; czy jedna osoba może mieć dwa konta Xbox Live? Czy jest to legalne?

2. Lotnik421 Xbox One

3. kubax360

kubax360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zgierz
    mozesz miec dwa konta xbox live, ale kazdy musi byc na innego maila, jesli chcesz wprowadzac dane osobiste, tez pez przeszkód.

4. Oplaner

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Czyli jest to legalne i potem mogę je usunąć bez przeszkód? Bo ja po prostu chciałem mieć Xbox Live Gold i pograć trochę online, a przecież każde nowe konto dostaje 30 dni gratis :p

5. Compton

Compton Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Knurów
    Dostaje ale chyba są ograniczenia. Pierwsze trzy konta mają konto gold na 30 dni

6. kubax360

kubax360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zgierz
    Dla jasności:
    Na nowej konsoli masz 3x 1 miesiąc GOLD, tylko dla nowego konta stworzonego z poziomu konsoli, czyli:
    tworzysz profil na konsoli, na konsoli rejestrujesz xbox live masz trial 30 dniowy GOLD na tym koncie.
    po 30 dniach tworzysz nowy profil i tak samo masz 30 dni golda, tworzysz kolejny masz 30 dni golda i KONIEC, kazdy kolejny zalozony profil bedzie miał status silver, achievement które zdobedziesz na jednym profilu nie przeniesiesz na drugi profil (mozna, ale banują takie profile)

7. Oplaner

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Chodzi mi tylko o możliwość gry w sieci :) Dzięki za pomoc ;)

Wczytywanie...

Poleć forum