1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dwa małe pytania dotyczące konsoli

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez L3ON_PL, Wrzesień 5, 2010.

1. L3ON_PL

L3ON_PL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich, chciałbym kolejny raz prosić was o pomoc na temat konsoli,

Pyt. 1 Czy mogę bezpiecznie podłączyć konsolę do netu gdy jest ona przerobiona? Nie chodzi mi o granie, tylko zobaczenie jak to wszystko wygląda i ewentualnie pobrać jakieś demo lub coś.

Pyt. 2 To pytanie dotyczy gier typu arcade. Czytałem by w nie grać potrzebny jest emulator Jtag czy jakoś tak. Czy go trzeba ściągnąć przez XBL czy np sciągnąć na pendriva i zainstalować?

Bardzo bym prosił o pomoc bo ciągle XBox stanowi dla mnie tajemnicę. Z góry dziękuje

//HoFi:2.Nazwa tematu powinna mniej więcej opisywać problem lub zagadnienie w nim zawarte. Każdy temat typu "Problem", "Pomocy" itd. będzie natychmiast zamykany później kasowany.

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    1. nie, samo podlaczenie juz grozi banem
    2. z tego co wiem do gier arcade z xbox live nie potrzebny jest JTAG

4. KepaD90

KepaD90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Stryszawa | Sucha Beskidzka
    1. zeby zalogowac sie w ogole do netu to bedziesz musial utworzyc darmowe konto Live Gold, wiec pewne jest to, ze MS sie dowie (o ile potrafi ;)) czy masz pirata czy nie :)
    2. gram w gry arcade i nie potrzeba zadnych przerobek do tego.

5. L3ON_PL

L3ON_PL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  6. Utakata

Utakata Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nie słuchaj tych co wypisują bzdury
    Jeżeli chcesz tylko być jeden dzień na necie nie więcej możesz śmiało podłączać do sieci ponieważ bany są na fali czyli wszyscy jednocześnie.A jak , później nie będziesz miał konsoli podłączonej do neta to nie mają jak Ci dać bana.

7. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    sam gadasz bzdury, bo podlaczajac raz konsole przerobiona do neta odrazu dostajesz flage, czyli w microsofcie jest ona oznaczona i przy najblizszej fali leci ban, wiec nie rozpowiadaj bzdur, i bana nie daja na konsole tylko na numer seryjny wiec nie trzeba jej miec podlaczonej do neta

8. Pawelpf

Pawelpf Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Chorzów
    Witam.
    Chcę kupić xboxa i w kącu niewiem czy jak podłacze przerobioną konsolę do neta na jeden dzień jak tu piszecie to dostanę tego bana ??

9. fake4r

fake4r Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    pl
    Albo dostaniesz albo nie, kwestia szczęścia.

10. L3ON_PL

L3ON_PL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeszcze prosiłbym o małą pomoc dotyczącą gier arcade? Jak wygląda kwestia ich nagrywania, instalowaniu, itp? Można np wgrywać gry z pena czy tylko z płyt?

11. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
  12. DJDIDO

DJDIDO Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    tam gdzie się świat kuńczy ;)
    ja podpinałem kilka razy do neta ściągałem aktualizacje i nic mi nie zrobili. A robię tak już 2 lata ;p
    widzę że sami geniusze tutaj siedzą ;p lol
    bana dostaniesz jak będziesz grał on-line!!! jak nie wierzycie to sprawdźcie sami!!!

13. aerO^

aerO^ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Na jakim iXtreme ?
    Co do pytań , gry arcade możesz kupić legalnie i możesz je ściągnąć z XBL właśnie za punkty albo musisz mieć Jtaga i dużo tym roboty będzie na pewno i raczej pewnie już nie możesz mieć.
    Co do drugiego jeżeli masz IXtreme LT to możesz grać ile dusza zapragnie(jeżeli masz dobrze zabezpieczone kopie i nie grasz przed premiera) do póki nie ma fali banów , potem M$ jak puści falę , a ty się nie podłączysz to konsola oczywiście nie dostanie bana , ale zostanie zbanowana u M$ czyli przepadnie gwarancja , ale save'y i inne pierdoły w konsoli nie zostaną "corrupted" czyli takie których nie możesz przenieść na nową niezbanowaną konsolę.

14. L3ON_PL

L3ON_PL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam przeróbkę LT 1.1 i na graniu w gry przez sieć mi nie zależy, chciałem tylko zobaczyć jak to wygląda i ewentualnie ściągnąć jakieś patche, demo i gry arcade jak by można było. Czyli ten Jtag jednak jest mi potrzebny?

15. DJDIDO

DJDIDO Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    tam gdzie się świat kuńczy ;)
    1.4

Wczytywanie...

Poleć forum