1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dwa nowe materiały z Mass Effect 3

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez QwerTaj, Luty 26, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    A co na nich? Misja na marsie i zwiedzanie galaktyki. W sumie siedem minut nowych fragmentów z Mass Effect 3. Zapraszam.

Wiedzieliście już, że Mass Effect 3 ma dwie okładki? No, to już wiecie. Premiera gry zbliża się wielkimi krokami. Gra trafi na półki sklepowe już 9 marca - wówczas miliony graczy na całym świecie ponownie wcielą się w komandora Sheparda (lub panią Shepard, jak kto woli), by stoczyć decydujący bój z galaktycznymi siłami nieprzyjaciół. Wy też weźmiecie w tym udział i zobaczycie zakończenie tej trylogii? Macie jeszcze czas, by się zastanowić, a póki co zapraszam na danie składające się z dwóch nowych materiałów z rozgrywki. Smacznego!

[video=youtube_share;q7D-CAc-NZo]http://youtu.be/q7D-CAc-NZo[/video]

[video=youtube_share;Pb_WX_Osgk4]http://youtu.be/Pb_WX_Osgk4[/video]​

źródło - Gamezilla

W ogóle nie mam ochoty w to zagrać, co tam... nie śpieszy mi się wcale, ta gra i tak jest beznadziejna... Nie potrafię kłamać, chcę to mieć już w napędzie!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    No cóż co można powiedzieć, po prostu nie mogę się już doczekać i tyle.

4. Hawok

Hawok Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie ma surowców i tankowania statku... żenada. Szkoda, że z tego zrezygnowali.

5. BadBoyPL

BadBoyPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zabrze
    jak zrezygnowali, a ten wrak statku nie widziałeś, gdzie było ponad 200 paliwa do wzięcia?? A te zdobywanie surowców to plus, bo było to nużące. I nawet kilka godzin się traciło na te cholerne skanowanie.

6. Hawok

Hawok Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tylko, że to ograniczyli te tankowanie. W Mass Effect 2 każdy metr przelecony statkiem zużywał paliwo.

Dobrze, że zostawili skanowanie planet w celu poszukiwania anomalii

7. Turin

Turin Ryżownik Ryżownik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    296
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Skanowanie planet w celu zdobywania surowców w dwójce było ciekawe, ale szybko się nudziło. Dobrze, że to zmienili.

8. Marszal95

Marszal95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    Szczerze, to się z tobą nie zgadzam. Mnie jakoś to nie nudziło, no ale każdy ma swoje zdanie.

9. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Jak dla mnie gra mogła by wyjść dopiero w kwietniu :D bo jak wyjdzie to będę musiał się oderwać od Skyrim'a :D

10. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Dla mnie 'trójka' jest słaba. Ograłem demo, i dochodzę do wniosku że zrobiło się z tego takie Gears of War. Cut-scena, strzelanie, strzelanie, cut-scena. I tak w kółko. No i proszę nie nazywać tej gry RPG'iem, bo jest to śmieszne. Tak jak jeszcze część drugą, 'na siłę' można byłoby nazwać RPG'iem, to ta część to po prostu trzecioosobowa strzelanina. Osobiście ta gra mnie zawiodła, ta część będzie z pewnością dobra, ale tylko dobra. Ja tymczasem wracam do Skyrima :)

11. Lusus

Lusus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Hehe rozwalil mnie moment przy skanowaniu planety: "wysylamy proba, w tej czesci mamy ich nieskaczona ilosc, co jest super bo nie trzeba ich kupowac". Przy ewentualnej nastepnej czesci, pewnie beda sie chwalic, ze w dialogach jest do wyboru tylko tak lub nie, co jest super, bo nie trzeba duzo myslec. :p

Zamiast rozbudowac eksploracje kosmosu i dodac np walke statkami, przez co zbieranie surowcow na naprawy i ulepszanie statku mialoby sens, to lepiej uproscic gre. Wystarczy spojrzec jak wygladal pod tym wzgledem 20 letni Star Control, na ktorym Mass Effect jest mocno wzorowane.

12. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Faktycznie ekscytujące, zawsze gdy wracałem z jakiegoś układu to przelatywałem przez stację i kupowałem paliwo, a jak nawet mi brakło to sam się wracał statek, normalnie wspaniała rzecz, jak dla mnie dobrze że to pozmieniali.

Up walkę statkami jak to sobie wyobrażasz ?? Klikanie atak/obrona czy latanie myszką jak w takich starych gierkach arcade ? No bez jaj to jest innego typu gra.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum