1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dwa Problemy proszę o pomoc

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Fasto, Październik 18, 2009.

1. Fasto

Fasto Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowy Korczyn
    Pierwszy problem to taki

Np jak mam Ixtreme 1.6 wgrane to żeby je wgrac musiałem wrzucac pliki dosflash.exe i typ wersja 1.7 jak ktoś ma liteon v2 to musi miec 1.8 dosflasha i chodzi mi oto np jak bym chciał wgrac starszą wersje czyli np 1.5.1 lub 1.5 to już ten mój dosflash 1.7 jest za nowy? i musi byc straszy ten co jest np dołonczony w paczce z ixtreme np w ixtreme 1.5 i ixtreme 1.5.1 czy jest to samo czyli dosflash 1.7. wygrywa sie przy robieniu ixtreme 1.5. i 1.5.1 głównie chodzi mi oto,że czy do straszych wersji ixtreme tych 1.5 i 1.5.1 też jest dosflash 1.7 czy np już musi byc 1.6 lub 1.5 i czy plik lo eras też jest inny czy wszystko jest to samo do każdego ixtreme w liteonie v1? jak mówicie?

Drugie problem;

To tak chcialem dzisjaj uruchomic sobie z nudów jungleflashera i po kliknięciu na niego widze taki komunikat

nigdy takiego czegoś nie miałem do tego przestał mi działac też program irfan wiev piszę nie wysłaj bo jest jakiś błąd a na pewno mam flamawork 2.0 zainstalowane bo już nawet od nowa instalowałem i to samo ale za to jak np usune ten folder z jungleflasherem i wypakuje ponownie jungleflashera to działa tylko przy 2 pierwszych uruchomieniach a potem już odnowa wyskakuje ten błąd mam system windows xp sp2 wcześniej mialem xp sp1 ale musiałem wgrac sp2 bo na sp1 mi drukarka nie chciała drukowac sp2 mam już od jakiegoś tygodnia i co dzien sprawdzałem czy działa mi jungle flasher i działał aż do dzisjaj i dzisjaj nie działa jeśli jakoś nie pomożecie to musze w następnym tygodniu odnowa zainstalowac system xp servic pax2 bo narazie nie mogę przeinstalwoac na nowo systemu bo mam 2 gry na dysku a dopiero za tydzien kuouje płytki omega w krakowie i jak zgram sobie te gry dopiero zrobie ewentualnie system prosże o pomoc oco może chodzic.

2. Lotnik421 Xbox One

3. deffc0n

deffc0n Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    -==P0LAND==-
    Zagmatwales na maxa 1 problem czytam i sam nie wiem o co ci chodzi ???
    Problem 2 to zainstaluj Net Framework napisane jest jak BYK ;)

4. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
  5. InPirats

InPirats Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Polska
    albo masz koleś jakieś błędy w systemie,zrób reinstalacje i pomoże.

Wczytywanie...

Poleć forum