1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dwa problemy: "The first 12 sectors .." oraz dmi i ss is unverified - abgx360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez r4fael91, Listopad 22, 2012.

1. r4fael91

r4fael91 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warsaw, Poland, Poland
    Zacznę od tego, że mam ihasa, lt 3.0.
    Pierwszy problem to taki, że w kopii "Batman Arkham City 0800 RF XBOX360-XPG" przy przepuszczeniu przez abgx360 (ustawienia takie jak na forum, zaznaczone disable writes mam takie komunikat "The first 12 sectors of topology data are blank lt 3.0" czy mogę nagrywać spokojnie czy muszę coś zmienić w tej kopii, aby mi działało ?
    Drugi problem to, że przy praktycznie każdej grze np. black ops II, f1 2012, również w/w batman mam dmi i ss na unverified , reszta jest matches, co to oznacza i co zrobić, żeby mieć wszystko na zielono (ustawienia abgx360) oczywiście tak jak podane na forum przy nagrywaniu na lt 3.0.
    Z góry dziękuje za każdą odpowiedź

2. Lotnik421 Xbox One

3. maker3

maker3 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    72
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    To chyba jakiś lipny poradnik do abgx znalazłeś. Bóg jeden wie co tam mogłeś namieszać.

Zacznij od ustawienia autofix level 3 i odznacz disable writes.

Poza tym to lepiej zaopatrz się w Arkham City GOTY, bo jest tam sporo DLC w pakiecie.
    Sent from my Lumia 710 using Board Express

4. r4fael91

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warsaw, Poland, Poland
    Ustawienia do abgx360 mam stąd http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-7...ouch-3-0-najlepszy-artykul-edycja-3-a-134486/ - wszystko ustawiłem dokładnie jak tu jest. Jak coś możesz mi podesłać jakiś link do innego poradnika w tej kwestii.
    Co do Batmana to bym jednak już chciał zainstalować tą wersję, którą posiadam, gdyś z tego co czytałem to działa normalnie i przechodzi innym bez problemu przez abgx360, no i ściąganie tej Goty to dodatkowe 15 GB pobierania :/

5. r4fael91

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warsaw, Poland, Poland
    Temat do zamknięcia, źle zinterpretowałem słowa w poradniku i cały czas miałem zaznaczone "disable writes" :p

Wczytywanie...

Poleć forum