1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dwa problemy

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Kolar, Grudzień 25, 2012.

1. Kolar

Kolar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Dwa problemy - wifi oraz dysk

Witam, mam dwa (jednak trzy) problemy z konsolą.

1. Nie mogę połączyć się z wifi, wpisuję poprawne hasło (wpa-psk), lecz nie mogę się połączyć, nie edytowałem nic w masce sieci (w konsoli).
    2. Konsola jest 250 gb, lecz chciałem zainstalować grę na dysku - okazało się, że jest tylko 2.9GB wolnego miejsca na dysku - dlaczego ? (pytanie nie ważne - niby konsola ze sklepu, ale po otwarciu miejsca w którym znajduje się dysk, jest pusto ...)
    3. Czy przednie wejścia usb macie tak "wepchnięte" do środka konsoli ? tzn. nie są przy samej obudowie konsoli.

//Nazwa tematu nie opisuje problemu
    ~z0nk31

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Odp: Dwa problemy

Wifi, to juz pewnie problem twojej sieci, stale adresy, moze nie waczone dhcp.
    Nie masz wersji 250gb, tylko 4gb
    Nie wiem coznaczy wepchniete

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

4. Kolar

Kolar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Co do dysku, na pudełku jest napisane 250GB a w konsoli ani śladu po dysku, co mnie trochę ździwiło lecz dam reklamację, co do reszty to sobie poradziłem. :)

5. maxankazuya

maxankazuya Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    pewnie jakaś powystawowa... to ktoś dysk zaiwanił :D bądź spakowali tą co nie trzeba; omijałbym ten sklep szerokim łukiem.

Wczytywanie...

Poleć forum