1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

dwa pytania dot. podłączenia dysku do nowej konsoli.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez olo1, Maj 12, 2012.

1. olo1

olo1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam. Mam dwa pytanka i mam nadzieje że pomożecie :).
    1) Chciałem podłączyć dysk 120 gb z mojej starej konsoli do slima którego planuje kupić. Czy to prawda że musze zakupić przejściówke lub coś w tym rodzaju żeby móc podłączyć dysk?
    2)Czy gry z kont msp , które są na dysku będą działać na nowej konsoli?

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nie trzea nic kupowac, wyciagnij dysk i podlacz. Beda jesli bedziesz zalogowany na xbox live, lub przeniesiesz licrncje na nowa konsole

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

4. olo1

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jesteś pewien? Na Wikipedii wyczytałem że dyski ze starszych wersji konsol nie działają ze slimem.

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Wikipedia :chuncky: .. Komu ufasz mi czy wikipedi? Ile razy pani na języku polskim mówiła, nie powołujemy sie na wikipedie to zbiorowsiko debilnych wypowiedzi.

PS
    Mam dysk 20gb w slim...
    Pozdrawiam

6. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    oficjalnie sklepy piszą nawet z starej nie pasuje do slima ,ale to jest kwestia nie pasującego złącza a sam dysk da się z kieszeni wyjąć i fata do slima bez problemu

7. olo1

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Właśnie dostałem tą nową konsole i zastanawiam się jak ten stary dysk podłączyć.
    Z boku mam te kieszonkę na dysk ale tam się nie da podłączyć. Jak w ogóle mam go podłączyć?

Wczytywanie...

Poleć forum