1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dwa pytania od Newbie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Szynek93, Sierpień 25, 2012.

1. Szynek93

Szynek93 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdańsk
    Witam.

Xboksa kupiłem 2 dni temu i mam 2 pytanka

CRYSIS 2 3D NAJSYBCIEJ KEY ZDRAPKA KLUCZ 24/7 XBOX (2577653244) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    Czy aukcje jak ta są w pełni wiarygodne ? Coś nie mogę uwierzyć że dobrą grę mogę kupić za 30 zł...

Drugie pytanie to czy xlink zastąpi mi Golda ? (Czy będę mógł grać przez neta?)

Sorki za banalne pytania ale w temacie xboksa jak narazie jestem zielony :witless:

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3227
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Normalna aukcja z legalną zdrapką.
    Jest to bardziej legalne niż aukcje z kontami na których są już gry.

Ta coś w tym rodzaju, ale musisz pamiętać, że nie każda gra obsługuje xlink'a.

4. Szynek93

Szynek93 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdańsk
    A czy używanie xlinka może zakończyć się banem ?

5. ...:::Anarkad:::...

...:::Anarkad:::... Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Nie, ale jeśli nie masz rgh to musisz mieć ping poniżej 30 inaczej sie nie połączysz

Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum