1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dwa pytania odnośnie przerobionej konsoli

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez luksio, Kwiecień 17, 2012.

1. luksio

luksio Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

mam przerobioną konsolę (LT+ 1.91), jednak chcę zacząć grać na oryginałach. Mam parę oryginalnych gier, jednak bardzo starych np. FORZA 2, PGR3 i one działają bez problemu. Czy te najnowsze (Fifa Street, FORZA 4) też zadziałają na przerobionej konsoli? I jeszcze jedno pytanie: jeśli kupię sobie kod xbox live na 14 mc (akurat na allegro jest taki w granicach 130zł) to w momencie jak zbanują mi konsole, powiedzmy za miesiąc ten kod przepada całkowicie czy po zakupie nowej konsoli będę mógł nadal grać na live korzystając z tego kodu?

2. Lotnik421 Xbox One

3. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Jeżeli dostałbyś bana, to kod zostaje ci razem z kontem live. Bana dostajesz na konsole a nie na konto, tak więc kupujesz nową konsole, przenosisz profil i grasz dalej online.
    Zawsze możesz wgrać OFW do napędu, bana nie powinieneś dostać, choć gwarancji nie ma (jednak jest bezpieczniej niż na LT1.91)

1 osoba to lubi.
  4. luksio

luksio Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziękuję za odpowiedź.
    Cofać nie chcę bo mam parę gier na verbatimach do których wracam od czasu do czasu, najwyżej kupię sobie nową konsolę. A jeśli bym przerobił tą co teraz mam na LT 3.0 to kopie gier, które już mam nagrane będą dalej działać (UFC 2010, Mortal Kombat, Burnout Paradise)?

5. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Tak, będą działać. ; )

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum