Dwa Pytania odnośnie xbox live.

lucas789

Świeżak
Świeżak
witam! Mam konsolę xbox 360 przerobioną LT+ , nie była wcześniej podłączana do internetu, ale chcę sobie ściągnąć kodeki divX i tu pojawia się moje pytanie --> jak duża szansa jest na to iż dostanę bana na konsolę w trakcie tego krótkiego połączenia , czy będę mógł później "bezpiecznie" łaczyć się z xbox live.

Drugie pytanie: czy jeżeli dostanę bana (najnowszy dashboard) to czy mój dysk zostanie zbanowany ? Znalazłem wiele podobnych tematów odnośnie mojego drugiego pytania ale wszędzie pisze że aktualizacja na najnowszy dash odblokowuje dysk , a nie jest wspomniane co jeżeli dostanie się bana na już zainstalowanym najnowszym dashboardz'ie...

Wiem wiem, noobowskie pytania ale chciałbym mieć jakieś sprawdzone informacje zanim podłączę się do sieci (nie zamierzam grać, planuję tylko ściągnąć kodeki i kilka gierek z XBLA nie mając stałego połączenia konsoli z xbox live, czyt. podłączam się , ściągam i odłączam)
 

#PCMR

Ryżownik
V.I.P
Użytkownik
PSforum.pl
 

RSA

Użytkownik
Użytkownik
Z pierwszym pytaniem to nikt Ci nie odpowie na 100%, mozesz sobie sciagnac kodeki lub gry i grac online lub podlaczysz sie i odrazu ban, ludzie maja LT + i graja takze teraz moze Ci sie uda.

Ad 2 teraz nie blokuja dysku.
 

Do góry Bottom