1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dwa Pytania .!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Carmine Brother, Luty 28, 2009.

1. Carmine Brother

Carmine Brother Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Yo .! Jestem nowy i mam takie pytanka .!

1.Jeśli mam przerobioną konsole Arcade (iXtreme 1.5 ) To zostanę zbanowany na XBL .?! Słyszałem , że to 100 % niemożliwe lecz chce się zapytać EKSPERTÓW .! :D
    2.Jakie strzelanki polecacie na X360 tylko proszę nie mówić GoW2 i GoW ( 3 razy Insant ) Black Site Arena 51 , Army of Two , CoD'y , MOH 'y The Club , Halo 3 :p
    Bardzo bym prosił o jakieś trudniejsze gierki .!
    POZDRO .! Carmine Brother

2. Lotnik421 Xbox One

3. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    nikt z 1.5 jeszcze chyba zabanowany nie został bo to za nowy flash. Ale jak przyjdzie nowa fala banow to sie przekonamy czy takie pewne jest to w 100%

4. Carmine Brother

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Według mnie będzie potrzeba jeszcze kilka iXtreme'ów 2.0 powinien być już nie do przebicia .! Ale kto wiem słyszłem także , że Microsoft planuje brać do roboty ludzi którzy robią przeróbki i dawać im 2 razy więcej za zaprzestanie przeróbki i danie leprzej ochrony na SOFT Microsotu .

5. Aras64

Aras64 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałcz
    Teraz to wymyśliłeś wtedy każdy by wystawiał aukcje na allegro, że niby przerabia ;/
    a co do gier to polecam BF: bad company a jak chcesz coś bardziej taktycznego to Brother in Arms: HH

6. Carmine Brother

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ale nie chodzi mi np. Allegro tylko głównych twórców iXtreme .! Według mnie tak jes ponieważ Microsoft pewnie myśli ze zastopuje plage .! Mi tak się wydaje .! :p Ale nie kluce się bo nieznam się na Xbox'sie aż tak dobrze .!

7. meloncom

meloncom Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    opoczno
    strzelanki na xbox 360 to farcry 2 - must have tegoroczny, BF Bad Company takze polecam, Bioshock jest super, Rainbow Six Vegas 1 i 2

co do zbanowania to slysalem takze, ze microshit sprawdza losowo napedy bo 1.4 jest do wykrycia z piratem w srodku ale jesli ktos ma dokladniejsze info a ten temat to i ja bylbym wdzieczny :D

8. Carmine Brother

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Microsoft (Microshit) jak to powiedziałeś nie sprawdza losowo napędów a 1.4 masz racje jest wykrywalny w nim pirat .!

9. Bug

Bug Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    stary Insane raczej ;p

instant (najbliższy tego co napisałeś) - natychmiast
    insane- szalony

Co do poziomu trudności gierek to raczej dla każdego co innego jest trudnego.... Dla mnie nie do pobicia pozostaje Ninja Gaiden 2 na ścieżce mistrza. A jeśli chodzi o strzelanki ? Nie gram w nie zbyt dużo, najtrudniejsze co widziałem to Call of Duty:World at War na najwyższym poziomie. Tzn. generalnie jedna misja ( ta w okopach - Their land, their blood)...

Poszukaj w dziale newsów bodaj, tam jest parę tematów o ban(an)ach...

Wczytywanie...

Poleć forum