1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dwa pytania

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Crashian, Sierpień 27, 2012.

1. Crashian

Crashian Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam.

Posiadam Xboxa od wczoraj, wiem tyle że jest LT 3.0.
    I teraz pytanie czy można odtwarzać na tym gry z pendrive? Jak to sprawdzić lub jak to zrobić by można grać z pendrive :)

Kolejne pytanie, czy trzeba mieć jakąś specjalna nagrywarkę czy cos by nagrywac gry na xboxa? Nagrywarka nagrywa płyty 8,5GB i czy trzeba coś wiecej robić z nimi czy wystarczy wypalic?

2. Lotnik421 Xbox One

3. tel

tel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    134
    Punkty za osiągnięcia:
    63
  4. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    Przez pendrive możesz odpalać tylko DEMA... Pełne wersję nagrywa się nagrywarką. Jeżeli masz LT 3.0 skanujesz gry programem abgx v1.0.6 i dopiero nagrywasz :p

5. Crashian

Crashian Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Aha no ok dzieki :) mam nadzieje ze się uda :)
    Program ustawiłem wobec tego abgx360 v1.0.6 ustawienia.jpg : pełny rozmiar - PicShot.pl mam nadzieje ze to dobre ustawienia :D

Wczytywanie...

Poleć forum