1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

dwa pytanka rgh

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez sirDonald, Kwiecień 15, 2013.

1. sirDonald

sirDonald Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,napewno to już było poruszane,ale niestety nie mogę znaleść,mam przeróbkę rgh freestyle 3 , pytanko pierwsze dlaczego pokazuje mi po dwie okładki z niektórych gier, i drugie pytanko dlaczego pokazuje mi gry które już usunąłem z dysku . Jak mam to wszystko zmienić, żeby było dobrze ?:eek-new:

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Bo niektore gry są na dwoch płytach najedż na okładke której nie chcesz i w opcjach masz move to no section,a gry które usunąłeś skasuj w opcjach

4. sirDonald

sirDonald Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dzięki, jest to trochę irytujące bo niektóre mają nawet po cztery okładki :smug:

5. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1108
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jeśli trzymasz gry w CONTENT'cie i w FSD masz ustawioną ścieżkę do content/0000000000000000000/ to nawet jak jakieś DLC pobierzesz to Ci po kilka okładek pokaże.
    Ja trzymam gry w folderze GRY, a do content'u oczywiście ścieżki ustawionej nie mam.
    możesz na tych okładkach jeszcze dać Y , potem MOVE GAME i dalej NO SECTION

Wczytywanie...