1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

dwa pytanka

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ilo, Grudzień 9, 2011.

1. ilo

ilo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam takie pytanie ... gdzies bylo napiane ze nowy dash nie usuwa przerobki lt+2.0 a gdzies ze tak .... wiec moje pytanie jest takie czy jezeli akutalizuej nowego dasha z boxa liva to czy beda mi dzialac gry z lt+2.0 czy wszystko bedzie smigac tak samo jak przed akutalizjacja ?

a drugie pytanie jest takie :
    dlaczego po nagraniu gier lt+2.0 raczej bez prolbemu na moim xboxie smigaja ... a np koledze nie , ktory ma tez ta przerobke (czy to zalezy od nagrywarki , od predkosci nagrywania , od sciagania odpowiednich torrentow z grami ???)
    ... gosc u nas za przerabienia konsoli sciaga kupe piedzy ... i jednemu powiedzial ze ma jakies pliki z internetu wgrane ktore cos tam blokuja ... i ze wgral mu przerobke ale i tak nie bedzie mu dzialac a 80 zl zawinal Oo jest beszczelny do granic bo on swoje zrobil .... inny kolega chcial sobie zmienic naped u niego ( zwykla konsola arcade ) i aby mu wgral Lt+2.0 to sobie zażyczył 250 zl ... gosc jest oszustem ?

prosze o pomoc bo mnie to zastanawia czemu jednym chodza gry a drugim nie
    pozdro

2. Lotnik421 Xbox One

3. bgszef!

bgszef! Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    w Miescie
    Poczytaj forum, a sie dowiesz.