1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dwa XBOX'y 360 w SYSTEM LINK

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez sipexcom, Listopad 10, 2013.

1. sipexcom

sipexcom Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dwa XBOX'y 360 w SYSTEM LINK - POMOCY

Witam, oto mój problem.
    Są dwa XBOX'y (takie same tzn. najnowszy DASH, LT 3.0). Jeden Router TP-Link MR-3420 i jeden AC ustawiony jako CLIENT.

Jeden XBOX podłączony jest do TP-Linka kablem a drugi ma wpięty AC. Sieć lokalna ma taką samą klasę adresów. Na obu urządzeniach jest internet (osiedlowa kablówka). W obydwóch XBOX'ach jest konto LIVE (bez GOLD'a). Można wysyłać wiadomości lokalne i rozmawiać przez "słuchawki". Teoretycznie wszystko działa.
    Mam zainstalowaną grę na dwóch XBOX'ach - mowa o Call Of Duty Ghosts. Za cholerę nie mogę się połączyć z drugim XBOX'em po SYSTEM LINK. Gdy jeden już gra, ja wchodzę w JOIN GAME (w tabeli widzę jego nazwę, mapę itd.) wybieram go wtedy pokazuje się mapa i zaczyna odliczać od 5. Następnie wyskakuje ERROR "UNABLE TO CONNECT TO HOST". O co chodzi? Robię coś nie tak?

Ciekawostka: w cmd XBOX'y nie odpowiadają na pingi (ani po wifi ani po kablu) a net na nich jest. Czy tak ma być?

Szkoda, że nikt nie zna odpowiedzi na ten problem :(

Wczytywanie...

Poleć forum