Dwa zakończenia dla Claytona Carmine'a (GoW3)

JaZz

PlayStation 4
Ryżownik
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Podczas gamescom 2011 szef Epic Games, Mike Capps, powiedział że panowie odpowiedzialni za Gears of War 3 napisali dwa różne zakończenia dla Claytona Carmine'a. Wszystko by nie stracić elementu niespodzianki w wypadku wcześniejszego wycieku historii tejże postaci.

Deweloper stworzył dwa odrębne zakończenia, żeby uniknąć sytuacji, w której los Claytona byłby łatwy do odgadnięcia. Aby poznać przeznaczenie kolejnego z braci Carmine gracze będą musieli zagrać w Gearsy 3. Jakiś czas temu serwisy torrentowe zalała fala trackerów do wczesnego buildu gry, a samo Epic zapowiedziało, że zbanuje z rozgrywki online każdego, kto umieści w sieci spoilerujące fabułę materiały wideo. Wcześniej w tym roku zaproponowano możliwość zagłosowania na finał jaki spotka maskotkę serii w jej trzeciej i ostatniej odsłonie. Wystarczyło nabyć odpowiednią koszulkę dla avatara - "Uratować Carmine'a" lub "Carmine musi umrzeć." 150 tysięcy zielonych z akcji zostało przeznaczone na cele charytatywne w ramach ruchu Child's Play.

źródło:
Dwa zakończenia dla Carmine'a | PPE.PL - Portal PSX Extreme
 

SoTeR

Użytkownik
Użytkownik
Za tą grą będę chyba najbardziej tęsknił na xboxa :D
 

Tieu

Użytkownik
Użytkownik
Czyli muszę przejść geowa dwa razy. Challenge Accepted.
 

freeman94

Użytkownik
Użytkownik
dla mnie bomba!
 

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
Jakby tak każdej misji były dwa zakończenia...
Czuję , że gra zdobędzie trochę nagród w podsumowaniach roku.
 

OPTIM xD

Użytkownik
Użytkownik
To jest jedyna Gra na którą czekam... i chyba jedyna w którą będę grał, może i jestem Fanboy-em Gears of War, ale na tą gre warto czekać. : P
 

NonbankSpace

Użytkownik
Użytkownik
Clayton Carmine musi przeżyć chociaż w tej 3 bo lipa jak wszyscy 3 bracia umrą ;/
 

kufer111

Banned
Użytkownik
kurna niemam w co już grać,tylko czekać ten piepszony mieśiąc,a 18 września akurat mam mieć urlop,jak pięknie
 

MichalFIEDOR

Świeżak
Świeżak
Clayton Carmine musi przeżyć chociaż w tej 3 bo lipa jak wszyscy 3 bracia umrą ;/
Braci Carmine była czwórka. B.Carmine w szkoleniu powiedział, że był nas czterech, teraz jest nas trzech.

Z tym ,że przejdę grę dwa razy było wiadome od zapowiedzi gow3. Najpierw na Hardcore, potem na Insane :D
 

radek1348

Użytkownik
Użytkownik
Jak będą 2 zakończenia to nie poinno być następnej części, ale i tak na pewno coś wymyślą ;D tak jak Halo Reach miało być ostatnią częścią tej gry a tu czwórka wychodzi ;D
 

sheriffxPL

Użytkownik
Użytkownik
Pewnie coś wyjdzie, nie zmarnują takiej marki, przynajmniej mam nadzieję :p

Co do tematu:
Może przeżyć, może zginąć, mam to w *****, ja chce już gearsy mieć w swoich łapach !
 

Do góry Bottom