1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dwie Alicje w cenie jednej

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez garibaldi, Kwiecień 18, 2011.

1. garibaldi

garibaldi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Premiera Alice: Madness Returns będzie miała miejsce 24 czerwca, jednak EA Games już dziś przygotowało małą niespodziankę wszystkim chętnym na najnowszy tytuł od Spicy Horse.

Kupując grę dostaniemy kod, który pozwoli na pobranie pierwszej części przygód Alicji, czyli American McGee’s Alice, która w 2000 roku trafiła na komputery stacjonarne. Jedynka prawdopodobnie trafi na Xbox Live oraz PSN, skąd pobrać będą ją mogli wszyscy posiadacze konsol i gry. Na razie nie wiemy jednak, czy możliwy będzie jej zakup dla osób, które nie zamierzają nabyć Madness Returns. Więcej informacji powinniśmy poznać wkrótce.

Jak się podoba Wam możliwość zagrania w pierwotną Alicję dla dorosłych na padzie? Jest to wystarczający powód, aby zakupić nową część tej serii?

Dwie Alicje w cenie jednej

2. Lotnik421 Xbox One

3. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Ta wcisną pierwszą część nic nie wartą a reklama jest .

4. Grzib

Grzib Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Górny Ślonsk
    ja dla mnie moga nawet dawac obydwie za free ;p
    nie gustuje w tego typu grach ;p

5. Bajol21

Bajol21 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Underground
    Zobaczymy czy ta gra będzie warta zakupu. Zwiastuny są bardzo klimatyczne jednak gameplay ma ograniczać się do 2 przycisków skoku i zadawania ciosów... Pożyjemy, zobaczymy.

6. leszekcce

leszekcce Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jeśli gra będzie tak dobra jak pierwsza część to na pewno kupie. A i pierwszą część chętnie jeszcze raz przejdę. Po za half-life 1 i 2 to ta gra jest jedną z lepszych w jakie grałem.

7. arecki2028

arecki2028 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    Jak przeczytałem nazwę tematu to myślałem, że to reklama burdelu :) A tych gier to za darmo bym nie chciał. Ale to tylko moja opinia .

8. zetrov

zetrov Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lodz, Poland, Poland
    Ja mysle ze to dobry system sprzedarzy.oby wiecej wydawcow pokusilo sie na taki manewr

Sent from my HTC Magic/Dream using Tapatalk

9. ChybeQ

ChybeQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    nie mój klimat, ale pomysł moze chwycić, szczególnie w czasach, kiedy byle gra na konsole kosztuje koło 140 - 250 zeta ;/

10. aabbcc

aabbcc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jedynka była świetna.

Wczytywanie...

Poleć forum