1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dwie konsole DLC oraz gry - czy można przenosić/kopiować

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez tynio, Wrzesień 4, 2013.

1. tynio

tynio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Cześć

Wiem, że podobnych pytań mogło być wiele, ale nie znalazłem by całkowicie rozwiało moje wątpliwości.

Aktualnie mam konsolę SLIM z Silverem nie przerobioną i około 25 gier na płytach + jakieś 10-12 gier kupione (legalnie) przez XBLive
    Na slimie dysk mam już zapchany instalkami i grami zakupionymi przez Internet.

Ostatnio zakupiłem sobie starą używaną konsolę Fat Jaspera (dodatkową dla dziecka) w okazyjnej cenie - jest goła (sama konsola), ale przerobiona (to mnie akurat nie interesuje) sprzedająca osoba poformowała mnie, że nie ma bana na konsolę oraz nie była połączona do internetu.
    Dysk już sobie kupiłem, więc chciał bym się dowiedzieć, bo mam pewne wątpliwości.

- Na głównej konsoli (Slim) mam dwa konta, z czego jedno jest na Polskę drugie na Anglie, główne konto to Polskie
    Czy mogę na dodatkowej konsoli (Fat) przenieść oba konta ?
    Jeżeli przeniosę czy nie dostanę bana ? (na obu konsolach)

- Wiem, że jak zgram gry, jakie zakupiłem na głównej konsoli przenoszę na swoje ryzyko i mogę dostać Bana :)
    - Wiem, że łącząc się z przerobionej konsoli mogę dostać Bana

- Czy w jakiś sposób mogę przenieść ubrania i "graty”, jakie zakupiłem na głównej do dotykowej konsoli ?

- Gry, jakie mam na płytach to wiadomo zainstaluje sobie i mogę grać dowoli, ale czy mogę jakoś przenieść DLC z głównej konsoli na dodatkową ?

- I ostatnie pytanie czy jest sens bym ryzykował i Bana czy to konsoli czy konta i podłączał dodatkową konsolę do sieci ?

Z fata będę korzystać sporadycznie (więcej moja córka będzie się bawić )

Będę wdzięczny za rozwianie mojej wątpliwości.
    Dodam, że "kopie gier" nie interesują mnie.

Tynio

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Jeśli wciąż posiadasz konta z tą zakupioną zawartością to nie ma problemu. Pobierasz konto z xbl, przenosisz licencje i pobierasz wszystko na nową konsolę. Ban za to jak i za przeróbkę raczej nie grozi mimo wszystko ten promil ryzyka zawsze jest.

Wczytywanie...

Poleć forum