1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

dwie konsole i pady

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez aix72, Lipiec 20, 2010.

1. aix72

aix72 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam

Mam pytanko. Za kilka dni dni bede miał w domu drugą konsolę Xbox360. Czy jak będa podłaczone dwie konsole na raz (ja w jednym pokoju pykam sobie w fifke, a dzieciak w drugim z kolega w ... Call ...) to pady nie będa sie "gryzły" ze soba ??? Czy jest jakis sposób by na stałe przypisać pady do konsoli by sie nie mieszały ....

Proszę o info -

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. 360

360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    ŁÓDZ
    nie beda sie mieszaly bo z kazda konsola trzeba zsynchronizowac i bedzie ok

4. Deep

Deep Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Oława
    Pad jest przypisywany do konsoli. Nie ma możliwości żeby się gryzły. Da się go oczywiście przypisać do innej konsoli przy pomocy wciśnięciu przycisku na padzie(u góry koło wejścia na kabel) oraz na konsoli (mały okrągły przycisk między power a klapką na karty pamięci) w tym samym momencie.

5. aix72

aix72 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    dzieki
    czyli tak - jesli przypisze go na "stałe" tak jak pisał Deep - to wtedy tylko te pady beda działały.
    Jęsli natomiast tego nie zrobię - moge korzystać ze wszystkich padów - w momencie podłaczenia drugiej konsoli pad zsynchronizuje się z ta właściwą ???

a te pytanie to już z ciekawości...
    a jak konsole będa stały obok siebie - jedna jest właczona z jednym padem ... podłączam drugą, synchronizuję pada normalnie (bez przycisków) - to też złapie nowego pada ? czy będzie tez widział tego z poprzedniej konsoli ???

moze dla niektórych sa to smieszne pytania - ale tak naprawde nigdy nie miałem doczynienia z dwoma konsolami w jednym pomieszczeniu i poprotu nie wiem jak się zachowają - a na forum jestem swieżak i nigdy nie zgłebiałem tematów Xbox

Pozdrawiam

6. Pszczoła

Pszczoła Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    jezeli wczesniej byl podlaczony ten z nowej to jego zlapie a jak nie to tego drugiego jak synchonizujesz .

7. ReXx

ReXx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nic się nie stanie. PAD JEST PRZYPISANY :p. Jak windows do płyty głównej tylko pada można przepisać na inną konsolę. Normalnie do tej do której zsynchronizujesz tą konsole bedzie pad obsługiwał.

8. promi

promi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Pad działa tylko z tą konsolą z którą był ostatnio zsynchronizowany.
    Jeśli pada zsynchronizujesz z drugą konsolą to na pierwszej przestaje działać.

9. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Na przyszłość instrukcja obsługi

Wczytywanie...

Poleć forum