1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dwie konsole jeden dysk

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez nochikanin, Kwiecień 17, 2010.

1. nochikanin

nochikanin Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam,

Mam zbanowaną konsolę i zastanawiam się nad zakupem drugiej, żeby pykać online. Wybór padnie pewnie na jakiegoś Arkejda bez dysku i padów aby było jak najtaniej. Tu pojawia się pytanie:

--=== Czy będę mógł przekładać dysk ze zbanowanej konsoli do niezbanowanej i bez zbędnych kombinacji z niego korzystać (tzn. plug&play)? ===--

Chodzi mi o to aby wszystkie aczki i sejwy (cały profil) działały na niezbanowanej konsoli. Wiem że wcześniej to było niemożliwe ale może nowa aktualizacja coś w tym temacie zmienia.

Z góry dzięki za odpowiedź!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kosa77

Kosa77 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Świdwin
    Z profilami i sevami nie wiem jak jest , ale gry normalnie beda chodzić.Tera mi kumpel dał dysk , żebym mu zgrał kodeki z Xbox Live.(Ona ma przerobiona i ma bana , a ja mam wszystko orginalne).

4. Patrolek PL

Patrolek PL XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    W-wa
    Tak, tylko nie będziesz mógł instalować gier na HDD bo będzie cię prosiło o ponowne zainstalowanie gry przy każdym włączeniu :)

5. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    Niezbyt bo jak przelozysz dysk ze zban. do niezba. to za kazdym razem okaze sie ze profil jest uszkodzony.

6. Patrolek PL

Patrolek PL XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    W-wa
    Ale przy najnowszym update jest odbanowanie HDD :)

7. nochikanin

nochikanin Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ale jak nie będę "ruszał tych gier" tzn będę grał na niezbanowanej konsoli w inne gry niż te zainstalowane to też będzie mi zawracać głowę ponowną instalacją?

Dzięki

Wczytywanie...

Poleć forum