1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dwie konsole, jedna przerobiona - jak najlepiej to zorganizować?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Robi 007, Grudzień 19, 2010.

1. Robi 007

Robi 007 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich forumowiczów.
    Moje pytanie dotyczy sytuacji kiedy mam dwie konsole Xbox 360 (właśnie teraz na święta spodziewam się Slima) i swoją starą konsolę przerabiam. Na nowej gram oczywiście na oryginałach, na starej na piratach, a swój profil oraz savy trzymam na pen-drivie. Pytania mam dwa:

a) Czy jeśli przerobiona konsola będzie podłączona do Internetu, ale mój profil będzie przenoszony pomiędzy konsolami poprzez pen-drive to czy istnieje możliwość zbanowania tej nowej konsoli? (o starą oczywiście nie pytam)

b) Czy mogę bezpiecznie przenosić savy ze starej przerobionej konsoli (która nie będzie połączona z Internetem) do nowej? Czy w ten sposób przeniosą się wszystkie osiągnięcia, a obecność savów z pirackiej wersji gry nie przyniesie ze sobą ryzyka bana? Wiem, że ban dotyczy napędu i jego wersji FW, ale chciałbym się upewnić, że wraz z przeniesieniem profilu i savów żadne dodatkowe informacje się nie przeniosą na mojego Slima.

Mam nadzieję, że za bardzo nie zamotałem. Skłaniałbym się oczywiście ku drugiej opcji, gdyż na przerobionej konsoli chcę głównie pograć w popierdółki na Kinecta.

2. Lotnik421 Xbox One

3. eXtrim

eXtrim Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie ma takiej możliwości, żebyś dostał bana za save z przerobionej konsoli.

Tu masz jak wgrać save:
    Wgrywanie Savów z Gier

4. Robi 007

Robi 007 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za odpowiedź, ale mi nie chodzi o wgrywanie zewnętrznych save-ów do gier, tylko po prostu przenoszenie ich między konsolami. Czyli przykładowo mam do przerobionej konsoli podłączony pen-drive z moim savem i profilem np. z Kinect Sports i przenoszę go sobie na Slima i czy mam wtedy swój GS, a profil działa bez zarzutu i czy nie ma żadnego ryzyka bana.

5. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Przenies sobie profil na pendriva/dysk/karte pamieci i przenos pomiedzy konsolami.

Wczytywanie...

Poleć forum