1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dwie konsole - jedne dysk i gametag

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Lesiex, Październik 31, 2011.

1. Lesiex

Lesiex Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

Posiadam 2 konsole - jedna przerobiona LT+ 2.0 a druga nie ruszana (gram w oryginały na live na niej)
    Ta przerobiona konsola od 2008 roku do grudnia 2009 była podpięta na live i grałem w różne gierki - potem wywalił RROD i dopiero teraz ją naprawiłem.
    Do konsol używam jednego dysku na którym mam jeden gametag, GS aktualizują się jak podpinam dysk do oryginalnej konsoli.
    Przerobioną konsole sprawdziłem Xval i wywala że jest czysta. Mam dużo gier arcade kupionych na nie przerobionej konsoli.
    Czy podpięcie przerobionej konsoli do neta i złapanie bana grozi uszkodzeniem gametaga, gier, i ogólnie uszkodzeniem zawartości dysku czy po prostu nie połączę się z livem i tyle?
    dodam że grałem już w Battlefielda 3 wypalonego met. truncate.

2. Lotnik421 Xbox One

3. BROLY

BROLY XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Białaczów
    sprzedaj tą co miała RRoda bo on prędzej czy później i tak powróci

4. Lesiex

Lesiex Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. mlkgmk

mlkgmk Banned

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    BAN jak narazie jest na konsolę nie na konto!

6. Lesiex

Lesiex Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ok, ale gdzieś czytałem że po banie uszkadza się profil i zapamiętane stany gry, a co z grami xbl?
    bo gry mam pokupowane na innych kontach (z allegro) i nie mam już możliwości ponownego ich pobrania.

7. mlkgmk

mlkgmk Banned

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    najlepiej przenieść licencję na inna konsolę.

Wczytywanie...

Poleć forum