Dwie nowe odsłony Assassin's Creed w przyszłym roku?

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl




Serwis Examiner dotarł do informacji, wedle których nic nie wskazuje na to, żeby Ubisoft przystopował z tempem wydawania kolejnych odsłon serii Assassin's Creed. Przecieki mówią o tym, że w przyszłym roku dostaniemy dwie gry wchodzące w skład najpopularniejszej marki francuskiego wydawcy.

Jak zwykle anonimowe źródło doniosło, iż pierwszą z nich będzie tytuł na PlayStation 3 i Xboksa 360, drugą zaś produkcja tworzona od początku do końca z myślą o sukcesorach obu konsol. Informator dodał także, iż Ubi planuje rewizję strategii obranej wobec popularnej marki. Nie wiadomo tylko czy chodzi o jej jeszcze większą eksploatację, czy też skupienie się na nowatorskich rozwiązaniach i jak najwyższej jakości przyszłych produktów.​

 

masti1986

Użytkownik
Użytkownik
No i tasiemiec się tworzy, ta gra już się nudzi powoli.
 

eekz

Użytkownik
Użytkownik
Dobrze! Assassynów nigdy za wiele ;) (revelations pomińmy)
 

No Ogar

Użytkownik
Użytkownik
Mi również się podoba :) najbardziej do gustu mi przypadł ac3.
 

eekz

Użytkownik
Użytkownik
Ja wręcz zagrywałem się w 2 oraz brotherhooda, a obecnie katuję black flag który moim zdaniem jest boski.
 

ZdzichoTnT

Użytkownik
Użytkownik
I bardzo dobrze setia jest rewelacyjna. Żeby tylko było więcej historycznych elementów w fabule. Bo ac4 mało "historyczny" był w porównaniu do poprzednich części
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Tasiemiec, nie tasiemiec.. Jak na razie grałem we wszystkie oprócz Black Flag (jeszcze nie doszedłem do tego..) ale mam zamiar nadgonić zaległości :). Wg mnie niech robią Assassyny tylko żeby było na poziomie, a nie staczały się powoli w dół..
 

DJDIDO88

Użytkownik
Użytkownik
niech skasują multi i zrobią obszerniejszą fabułę. Może i byc nawet długa, mi to nie przeszkadza :D
 

Coller22

Użytkownik
Użytkownik
Dobrze! Assassynów nigdy za wiele ;) (revelations pomińmy)
Czemu pominąć revelations O.O jak dla mnie to była jedna z lepszych części serii AC, poza tym AC III kaszana, AC black flag tak samo kaszana, zacząłem grę doszedłem może gdzieś do 50% głównego wątku i odechciało mi się, jak dla mnie historia assasynów właśnie skończyła się na "Revelations" kilka następnych części to już zagranie "Ubi" w stylu rzućmy coś szybko byle by tytuł się zgadzał i hajs :/ Niestety takie jest moje zdanie, w złym kierunku zmierza ta seria :( (niestety) przechodząc pierwszą część nie mogłem doczekać się II części, tak ciekawa fabuła, bohaterowie historia, z II tak samo, Brotherhood też zostawiło dobre wspomnienia, revelations jak dla mnie genialne (część poświęcona desmondowi), ale III i IV to zwykły skok na kasę i tyle, coś czuję że jak tak dalej pójdzie gra stanie się nudna i wyląduje w sklepach typu biedronka (za 20zł) bo po prostu się to przeje, obawiam się że za kilka lat zobaczymy Assassins Creed XX...
Ale jak już wcześniej wspomniałem to moja opinia, a Ubi z tą serią zmierza w złym kierunku.
 

igoner93

Użytkownik
Użytkownik
Mówiąc o kolejnej części na x360 która ma wyjść po nowym roku nie mają na myśli Assassin's Creed: Liberation HD?
 

YellowFlash

Użytkownik
Użytkownik
Przestańcie płakać, że to tasiemiec. Pierwsza gra to będzie odświeżone Assassin's Creed: Liberation na X360 i PS3, a druga gra to kolejna odsłona cyklu, czyli Assassin's Creed V. Nie będzie żadnej VI-ki, o której pewnie pomyśleliście.
 

WithheldRug578

Użytkownik
Użytkownik
Dobrze! Assassynów nigdy za wiele ;) (revelations pomińmy)
Revelations był super!
 

igoner93

Użytkownik
Użytkownik
Ja postanowiłem, że kupie nową konsole dopiero gdy wyjdzie kolejna część, niedostępna już na stare platformy :) Oby jak najszybciej!
 

piaskun

Użytkownik
Użytkownik
Ciekawe w jakim rejonie świata będzie osadzona V część?
Mam nadzieję, że będzie lepiej osadzona bo do tej pory nie mogę im wybaczyć Templariuszy i Asasynów w Ameryce (III) czy na Karaibach (IV) :rolleyes-new:
 

marektbg

Użytkownik
Użytkownik
Ja po AC III i IV już dalej nie mam ochoty na grę to w to badziewie - II i Revelations uważam za gry kultowe. AC III Liberation mam na Vicie i też szału za bardzo nie ma.
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
Nie mam nic przeciwko, ale powinni dać coś nowego. Np. Japonię i klimaty samurajskie lub ninja. W sam raz dla Assasyna. Szkoda, że nie ma już Tenchu :(
Może jakby poszli w tym kierunku byłoby ciekawie.
 

marektbg

Użytkownik
Użytkownik
Dokładnie - Japonia, Rewolucja Francuska, II Wojna Światowa - III i IV zupełnie nie oddaje klimatu poprzednich części.
 

KamQiX

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Czemu pominąć revelations O.O jak dla mnie to była jedna z lepszych części serii AC, poza tym AC III kaszana, AC black flag tak samo kaszana, zacząłem grę doszedłem może gdzieś do 50% głównego wątku i odechciało mi się, jak dla mnie historia assasynów właśnie skończyła się na "Revelations" kilka następnych części to już zagranie "Ubi" w stylu rzućmy coś szybko byle by tytuł się zgadzał i hajs :/ Niestety takie jest moje zdanie, w złym kierunku zmierza ta seria :( (niestety) przechodząc pierwszą część nie mogłem doczekać się II części, tak ciekawa fabuła, bohaterowie historia, z II tak samo, Brotherhood też zostawiło dobre wspomnienia, revelations jak dla mnie genialne (część poświęcona desmondowi), ale III i IV to zwykły skok na kasę i tyle, coś czuję że jak tak dalej pójdzie gra stanie się nudna i wyląduje w sklepach typu biedronka (za 20zł) bo po prostu się to przeje, obawiam się że za kilka lat zobaczymy Assassins Creed XX...
Ale jak już wcześniej wspomniałem to moja opinia, a Ubi z tą serią zmierza w złym kierunku.
Z tym się mogę w 100% zgodzić. Najlepsza seria skończyła się na Revelations kolejne części to już ''tylko'' dobra gra.
 

Coller22

Użytkownik
Użytkownik
Przestańcie płakać, że to tasiemiec. Pierwsza gra to będzie odświeżone Assassin's Creed: Liberation na X360 i PS3, a druga gra to kolejna odsłona cyklu, czyli Assassin's Creed V. Nie będzie żadnej VI-ki, o której pewnie pomyśleliście.
Liberation ;d na xbox360 i ps3 to bardzie myk uciszenia publiki nie dosytem po IV, a czy ja wiem czy takie odświeżone ;/
A co do V ? co tym razem będzie ? -.- znając życie znowu jakiś nudny "przodek" który ZNOWU będzie szukał jakiegoś ukrytego urządzenia pozostawionego przez "prekursorów" O.Oi tyle w temacie. Bo tak naprawdę Ubi zabił klimat assasynów w AC III, co za normalne studio !!!!!!!SPOILER AC III !!!!!!!!! [zabija głównego bohatera, który jest najciekawszą postacią serii i gracze się do niego przywiązali, a Desmond na pewno miał wiele jeszcze do powiedzenia i pokazania] !!!!!KONIEC SPOILERU !!!!!!! Jak dla mnie to rozwiązanie wprowadzenia "świeżego startu" Ac IV jest za przeproszeniem z **** wzięte a czemu ? Już mówię skoro z jego krwi wydobyli dna i odtwarzają wspomnienia, to czemu nie zrobili tego zaraz po pierwszej części !? przecież to tam zdobyli jego DNA równie dobrze Ubi mógł to rozegrać tak że kula w głowę dla Desmonda już pod koniec I części a już w II wsadzić kogoś innego do animusa i ładować wspomnienia z DNA powiem szczerze Ubi zaczął się motać w własnych pomysłach (np. ukryta prawda z brotherhood czyli to co mówił obiekt 16 coś o dziecku Desmonda, i jakiejś Ewie i o ile dobrze pamiętam, myk nagle UBI ma inny pomysł i postanawiają go zabić (16) w następnej części "revelations") , prowadzeniu fabuły i tak oto tworzy się tasiemiec który coraz bardziej będzie się motał a wkrótce popełni "samobójstwo" i tyle w temacie.
 

Jenerał

Użytkownik
Użytkownik
Co do tego czemu odrazu nie zabili Desmonda to chyba chodziło o animusa ( byli za słabo rozwinięci) co do reszty masz całkowitą racje. Też pamiętam o tym że Desmond miał kogoś szukać i mieć dziecko. Miejmy nadzieje że jaskoś to rozwiążą.

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka
 

Do góry Bottom