1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dwie nowe odsłony Assassin's Creed w przyszłym roku?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Grudzień 19, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3219
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Serwis Examiner dotarł do informacji, wedle których nic nie wskazuje na to, żeby Ubisoft przystopował z tempem wydawania kolejnych odsłon serii Assassin's Creed. Przecieki mówią o tym, że w przyszłym roku dostaniemy dwie gry wchodzące w skład najpopularniejszej marki francuskiego wydawcy.

Jak zwykle anonimowe źródło doniosło, iż pierwszą z nich będzie tytuł na PlayStation 3 i Xboksa 360, drugą zaś produkcja tworzona od początku do końca z myślą o sukcesorach obu konsol. Informator dodał także, iż Ubi planuje rewizję strategii obranej wobec popularnej marki. Nie wiadomo tylko czy chodzi o jej jeszcze większą eksploatację, czy też skupienie się na nowatorskich rozwiązaniach i jak najwyższej jakości przyszłych produktów.​

2. Lotnik421 Xbox One

3. masti1986

masti1986 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Southampton(Wielka Brytania)
    No i tasiemiec się tworzy, ta gra już się nudzi powoli.

3 użytkowników lubi ten post.
  4. eekz

eekz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Białystok
    Dobrze! Assassynów nigdy za wiele ;) (revelations pomińmy)

5. No Ogar

No Ogar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Mi również się podoba :) najbardziej do gustu mi przypadł ac3.

6. eekz

eekz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Białystok
    Ja wręcz zagrywałem się w 2 oraz brotherhooda, a obecnie katuję black flag który moim zdaniem jest boski.

1 osoba to lubi.
  7. ZdzichoTnT

ZdzichoTnT Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    I bardzo dobrze setia jest rewelacyjna. Żeby tylko było więcej historycznych elementów w fabule. Bo ac4 mało "historyczny" był w porównaniu do poprzednich części

8. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Tasiemiec, nie tasiemiec.. Jak na razie grałem we wszystkie oprócz Black Flag (jeszcze nie doszedłem do tego..) ale mam zamiar nadgonić zaległości :). Wg mnie niech robią Assassyny tylko żeby było na poziomie, a nie staczały się powoli w dół..

9. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    niech skasują multi i zrobią obszerniejszą fabułę. Może i byc nawet długa, mi to nie przeszkadza :D

10. Coller22

Coller22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Konin
    Czemu pominąć revelations O.O jak dla mnie to była jedna z lepszych części serii AC, poza tym AC III kaszana, AC black flag tak samo kaszana, zacząłem grę doszedłem może gdzieś do 50% głównego wątku i odechciało mi się, jak dla mnie historia assasynów właśnie skończyła się na "Revelations" kilka następnych części to już zagranie "Ubi" w stylu rzućmy coś szybko byle by tytuł się zgadzał i hajs :/ Niestety takie jest moje zdanie, w złym kierunku zmierza ta seria :( (niestety) przechodząc pierwszą część nie mogłem doczekać się II części, tak ciekawa fabuła, bohaterowie historia, z II tak samo, Brotherhood też zostawiło dobre wspomnienia, revelations jak dla mnie genialne (część poświęcona desmondowi), ale III i IV to zwykły skok na kasę i tyle, coś czuję że jak tak dalej pójdzie gra stanie się nudna i wyląduje w sklepach typu biedronka (za 20zł) bo po prostu się to przeje, obawiam się że za kilka lat zobaczymy Assassins Creed XX...
    Ale jak już wcześniej wspomniałem to moja opinia, a Ubi z tą serią zmierza w złym kierunku.

2 użytkowników lubi ten post.
  11. igoner93

igoner93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Mówiąc o kolejnej części na x360 która ma wyjść po nowym roku nie mają na myśli Assassin's Creed: Liberation HD?

12. YellowFlash

YellowFlash Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bełchatów
    Przestańcie płakać, że to tasiemiec. Pierwsza gra to będzie odświeżone Assassin's Creed: Liberation na X360 i PS3, a druga gra to kolejna odsłona cyklu, czyli Assassin's Creed V. Nie będzie żadnej VI-ki, o której pewnie pomyśleliście.

13. WithheldRug578

WithheldRug578 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    Revelations był super!

1 osoba to lubi.
  14. igoner93

igoner93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Ja postanowiłem, że kupie nową konsole dopiero gdy wyjdzie kolejna część, niedostępna już na stare platformy :) Oby jak najszybciej!

15. piaskun

piaskun Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gliwice
    Ciekawe w jakim rejonie świata będzie osadzona V część?
    Mam nadzieję, że będzie lepiej osadzona bo do tej pory nie mogę im wybaczyć Templariuszy i Asasynów w Ameryce (III) czy na Karaibach (IV) :rolleyes-new:

1 osoba to lubi.
  16. marektbg

marektbg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    Ja po AC III i IV już dalej nie mam ochoty na grę to w to badziewie - II i Revelations uważam za gry kultowe. AC III Liberation mam na Vicie i też szału za bardzo nie ma.

17. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Nie mam nic przeciwko, ale powinni dać coś nowego. Np. Japonię i klimaty samurajskie lub ninja. W sam raz dla Assasyna. Szkoda, że nie ma już Tenchu :(
    Może jakby poszli w tym kierunku byłoby ciekawie.

18. marektbg

marektbg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    Dokładnie - Japonia, Rewolucja Francuska, II Wojna Światowa - III i IV zupełnie nie oddaje klimatu poprzednich części.

19. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    Z tym się mogę w 100% zgodzić. Najlepsza seria skończyła się na Revelations kolejne części to już ''tylko'' dobra gra.

1 osoba to lubi.
  20. Coller22

Coller22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Konin
    Liberation ;d na xbox360 i ps3 to bardzie myk uciszenia publiki nie dosytem po IV, a czy ja wiem czy takie odświeżone ;/
    A co do V ? co tym razem będzie ? -.- znając życie znowu jakiś nudny "przodek" który ZNOWU będzie szukał jakiegoś ukrytego urządzenia pozostawionego przez "prekursorów" O.Oi tyle w temacie. Bo tak naprawdę Ubi zabił klimat assasynów w AC III, co za normalne studio !!!!!!!SPOILER AC III !!!!!!!!! [zabija głównego bohatera, który jest najciekawszą postacią serii i gracze się do niego przywiązali, a Desmond na pewno miał wiele jeszcze do powiedzenia i pokazania] !!!!!KONIEC SPOILERU !!!!!!! Jak dla mnie to rozwiązanie wprowadzenia "świeżego startu" Ac IV jest za przeproszeniem z **** wzięte a czemu ? Już mówię skoro z jego krwi wydobyli dna i odtwarzają wspomnienia, to czemu nie zrobili tego zaraz po pierwszej części !? przecież to tam zdobyli jego DNA równie dobrze Ubi mógł to rozegrać tak że kula w głowę dla Desmonda już pod koniec I części a już w II wsadzić kogoś innego do animusa i ładować wspomnienia z DNA powiem szczerze Ubi zaczął się motać w własnych pomysłach (np. ukryta prawda z brotherhood czyli to co mówił obiekt 16 coś o dziecku Desmonda, i jakiejś Ewie i o ile dobrze pamiętam, myk nagle UBI ma inny pomysł i postanawiają go zabić (16) w następnej części "revelations") , prowadzeniu fabuły i tak oto tworzy się tasiemiec który coraz bardziej będzie się motał a wkrótce popełni "samobójstwo" i tyle w temacie.

1 osoba to lubi.
  21. Jenerał

Jenerał Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Co do tego czemu odrazu nie zabili Desmonda to chyba chodziło o animusa ( byli za słabo rozwinięci) co do reszty masz całkowitą racje. Też pamiętam o tym że Desmond miał kogoś szukać i mieć dziecko. Miejmy nadzieje że jaskoś to rozwiążą.

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum