1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  1. kolejny pomysł :playful: czy orientuje się ktoś z forumowiczów, czy jest możliwość podzielenia oryginalnego dysku 250 GB z xbox360 na dwie partycje: 1 jako partycja systemowa konsoli - save'y, pliki użytkownika,; 2 jako magazyn na której była by muzyka i zdjęcia zgrane po podłączeniu przez adapter sata na usb do laptopa?
    Wiem kombinuje jak "koń pod górę" ale chce zrobić użytek z konsoli :fat:

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    394
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    po pierwsze po co zakladasz nastepny temat?? po drugie aby zrobic partycje trzeba dysk sformatowac wiec raczej sie nie da bo usuniesz wtedy pliki z dysku potrzebne do jego dzialania w xboxie, po trzecie srednio wygodny to jest pomysl

4. na dysku nie mam jakiś wybitnych danych żebym chciał koniecznie je zachować, więc formatowanie za bardzo mnie nie boli. Po ewentualnym utworzeniu jednej partycji fat32 i drugiej systemowej dla xbox chyba jest możliwość przystosowania jej do powrotnego działania na konsoli.

W tym momencie skonfigurowałem pendrive do działania z konsolą, wyłączyłem konsole wyciągnąłem dysk i podłączyłem pendrive i konsola ruszyła, oczywiście muszę od nowa stworzyć profil itp. obecna pojemność coś ok 4 gb. i tu potrzebuje się poradzić, całkowicie sformatuje dysk oryginalny z xbox do fat32, włożę go do konsoli dostosuje żeby np. z pojemności 250 gb jaki ma użyte jako pliki systemowe było np 10 gb zostanie 240 gb i czy jak na nie wrzucę muzykę czy zdjęcia będzie działać jako pendrive?

Wczytywanie...

Poleć forum