1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dwie partycje na dysku xbox360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez @d@m, Sierpień 1, 2012.

1. @d@m

@d@m Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    kolejny pomysł :playful: czy orientuje się ktoś z forumowiczów, czy jest możliwość podzielenia oryginalnego dysku 250 GB z xbox360 na dwie partycje: 1 jako partycja systemowa konsoli - save'y, pliki użytkownika,; 2 jako magazyn na której była by muzyka i zdjęcia zgrane po podłączeniu przez adapter sata na usb do laptopa?
    Wiem kombinuje jak "koń pod górę" ale chce zrobić użytek z konsoli :fat:

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    po pierwsze po co zakladasz nastepny temat?? po drugie aby zrobic partycje trzeba dysk sformatowac wiec raczej sie nie da bo usuniesz wtedy pliki z dysku potrzebne do jego dzialania w xboxie, po trzecie srednio wygodny to jest pomysl

4. @d@m

@d@m Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    na dysku nie mam jakiś wybitnych danych żebym chciał koniecznie je zachować, więc formatowanie za bardzo mnie nie boli. Po ewentualnym utworzeniu jednej partycji fat32 i drugiej systemowej dla xbox chyba jest możliwość przystosowania jej do powrotnego działania na konsoli.

W tym momencie skonfigurowałem pendrive do działania z konsolą, wyłączyłem konsole wyciągnąłem dysk i podłączyłem pendrive i konsola ruszyła, oczywiście muszę od nowa stworzyć profil itp. obecna pojemność coś ok 4 gb. i tu potrzebuje się poradzić, całkowicie sformatuje dysk oryginalny z xbox do fat32, włożę go do konsoli dostosuje żeby np. z pojemności 250 gb jaki ma użyte jako pliki systemowe było np 10 gb zostanie 240 gb i czy jak na nie wrzucę muzykę czy zdjęcia będzie działać jako pendrive?

Wczytywanie...

Poleć forum