1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dwójka nowych operatorów na screenach z gry Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Styczeń 20, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Ubisoft przed premierą zapowiadał sukcesywne wspieranie społeczności gry Rainbow Six: Siege dodatkami i nowymi operatorami. Fakt, dziś dowiedzieliśmy się o dwójce kolejnych, którzy dołączą do ekipy najnowszej odsłony kultowej strzelaniny taktycznej.

Obrazki dwóch nowych operatorów z gry Rainbow Six: Siege, którzy dołączą do ekipy w nadchodzącym dodatku DLC zapowiedzianym przez Ubiosft.

Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia dwójki operatorów, którzy wydają się być bardzo interesującym wyborem dla wszystkich tych, których znudzili podstawowi bohaterowie gry. Buck jest uzbrojony w lekki karabin maszynowy i pistolet Mk1, zaś Frost to jeszcze ciekawsza opcja, bowiem jest to operatorka, która na wyposażeniu ma mechaniczną pułapkę obezwładniającą wrogów.

Wspomnieni tutaj operatorzy będą udostępnieni wraz z dodatkiem DLC o nazwie Operation Black Ice. Rozszerzenie będzie do dyspozycji graczy już od 2 lutego.

2. Lotnik421 Xbox One

3. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    No no zobaczymy ciekaw jestem ceny operatorów .

4. rgh2.0

rgh2.0 Banned Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Biała Podlaska
    Jak zwykle od 30zł do 60zł kupujesz grę za 250zł plus wszystkie dodatki DLC do tej gry i wychodzi 500zł

5. 19lukasz

19lukasz Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    KO
    Operatorów możesz kupić za punkty rozgłosu...

6. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Chodziło mi o cenę w punktach rozgłosu bo było kilka teorii w tym jedna za 25.000

Co do samej gry i twojej informacji grę można nabyć za prawie pol ceny a DLC są za darmo ale widzę twój kolejny post z narzekaniem na ceny gier przesiądź się na inne hobby skoro takie wszystko drogie .

7. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    też słyszałem o cenie 25.000 oby nie bo jak na chwile obecną miałbym tylko na jednego

8. rgh2.0

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Biała Podlaska
    Warone- po prostu polskie zarobki. A jeśli tobie dają rodzice hajs to spoko. Jak BD na swoim to docenisz wartość pieniądza bo taki Angol sobie moze kupić w ciągu miecha 5-10 gier a ty ile 1???

Kierowca77 lubi to.
  9. rgh2.0

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Biała Podlaska
    I co do gier chodzi mi o nowe premierowe a nie używane. Ta darmowe DLC no sory za the crew wild run zaplacilem 121zl więc darmowe? Tak samo DLC do wiedźmina 3 czy AC:S nie rosmieszaj jaja w życiu nic za darmo się nie dostaje

10. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia

Dzieciakiem to może ty jesteś kolego , bo ja juz dawno mam własną rodzinę Nie udalo się tobie . I mówie tutaj o SIEGE i jego darmowych dodatkach wiec nie wiem po co wnosisz do tematu Wiedźmina czy AC. Jak to napisałeś "nie rozśmieszaj " uśmiałem się dzieki tobie przynajmniej

11. rgh2.0

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Biała Podlaska
    Od 8lat jestem na swoim od kąd urodziła mi się córa i utrzymuje dom żonę dziecko i siebie. Każdy mi przyzna rację że gry są drogie na konsolę. Głównie chodzi mi o dodatki DLC jak byśmy mieli zarobki europejskie a nie polskie to nie było by marudzenia. Bo wkurza mnie fakt że ja odkładam miesiąc na 1-2 gry a amerykańca stać na 10 takich gier a pracuje w tym samym zawodzie co ja. Może Ciebie to nie wkurza ale innych już tak.

12. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Prawdę powiedziawszy nie interesuje mnie co robisz i ile czasu mogę pogratulować co najwyżej żony i dziecka . Też mam takie postaci w domu , co do ceny gier są odpowiednie . Nie oszukujmy się tworzenie , praca czas by stworzyć cos takiego tez kosztuje . Ja też wolał bym grać taniej lub za darmo ale nie oszukujmy się to ile za coraz to większe produkcje chcecie płacić 50 zl ? Nie opłacało by się tworzyć gier i wypuszczali by same krapy a tych juz i tak troche jest .Teraz co do kwestii zarobków co one maja do gier ? Malo zarabiasz win pracodawcę ewentualnie kraj który tylko tyle tobie oferuje lub samego siebie ze to znosisz i nie zmieniasz tego . Nikt nie broni tobie do takiej Ameryki wyjechać i płacić jak oni. Mnie tez podatki denerwują a musze je opłacać. I nie mogę tego zmienić chyba ze zacząć kręcić tu i tam. Co do samych DLC ze są drogie no cóż takie mamy czasy gdzie oferowany jest dodatkowy płatny content ALE nikt nie każe tobie tego kupować .

o M a c z 0 S lubi to.
  13. Polluks

Polluks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Toruń
    Wracając do tematu... Czy po zapupie Przepustki Sezonowej dostanę tylko ww dwójkę z dostępem od razu, czy ośmiu o ktorych piszą. Może nie bardzo to rozumiem. Czy cała ósemka będzie dostępna już w lutym czy może jak na roadmap, sukcesywanie co kwartał? Różnica tylko taka że przepustkowicze nie będą musieli grać 25 godzin żeby odblokować operatora.

Wysłane z mojego SM-P905 przy użyciu Tapatalka

14. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Dodatki masz za darmo w tej grze . Co do 25h by odblokować /zarobić na postać to bajka . Cel taki był ale wyszło ze po 25h grania odblokujesz 90% o ile nie 100% operatorów . Teraz pytanie jaka będzie cena za tych nowych ??? Choc i tu się nie martwię bo plotka mówiła o 25.000 a ja juz odłożyłem ponad 120.000 wiec jak widać szybko się nabija punkty na zakupy nowych operatorów .

15. Polluks

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Toruń
    Myślę, że cena punktów rozgłosu będzie taka jak za innych. No może zrobią 1000 za pierwszego i 2000 za drugiego. Liczba 25000 czy 25 dotyczyła raczej ilości rozegranych godzin żeby można było ich odblokować i kupić (sezonowcy mają ich od razu, bez konieczności nabijania licznika godzin gry).
    Mnie nurtuje inna sprawa, czy ośmiu będzie już teraz, czy będą dodawać co kwartał po dwóch. Zasada możliwości ich zakupu będzie pewnie taka sama. Wszystko wyjaśni się jutro, najpóźniej pojutrze. Jednak coraz bardziej skłaniam się ku opcji: Dwóch co kwartał.

Szybko się nabija punkty? Hm... Dla mnie granie na XONE w FPSy na padzie to mordęga. Nie ma to jak sprawdzona klawiatura i mysz... ale i to opanuję ;)

16. 19lukasz

19lukasz Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    KO
    Słyszałem, że mają dodawać co jakiś czas, być może co kwartał

17. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Dostaniesz tylko dwóch inaczej by przedstawili więcej operatorów .

Co do grania na padzie nie mam z tym żadnych problemów .

18. Polluks

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Toruń
    Więc korzyść z posiadania przepustki tylko taki, że nie będę musiał grac godzin żeby ich odblokować i mam ich tydzień wcześniej. Bonus 5% do rozgłosu i 600 monet. Hm... mało jak za 121 zeta

19. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Jakich godzin ? Bo ja tak czytam i czytam jak się pojawią i masz za co ich kupic to od razu ich masz .

20. Polluks

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Toruń
    Kupujesz ich za punkty rozgłosu, zgadza się. Jednak dla graczy bez przepustki sezonowej będą aktywni po dodaniu do gry, dopiero po rozegraniu 25 godzin w RS6E.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

21. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Czas liczony od dnia dodatku czy od premiery gry ?

Wczytywanie...

Poleć forum