1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dying Light, ciekawostki, glicze, porady

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez DarekJ, Grudzień 8, 2015.

1. DarekJ

DarekJ Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jeśli temat jest, to wybaczcie, ale odkryłem fajny błąd, który przekłada się ostatecznie na plus.
    W wiosce rybaków, tej pod mostem, odkryłem takie coś:

Idę spać do nocy, w nocy wyskakuję za bramę i zwabiam tych niebezpiecznych. Oni gonią mnie do bramy. Wskakuję na bramę i znajduję się w sektorze, który nie jest jeszcze bezpieczna strefą, ale też mnie ochrania od ataku (plucia). Wystarczy przykucnąć, żeby nabić sobie skilla, bo na nich ataki działają.

Odkryliście coś w tym stylu?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Traffic

Traffic ɹoʇɐɹǝpoW Członek Załogi Moderator XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    62
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Na tym dużym moście w pierwszym mieście można wejść do góry (gdzie przy okazji jest flaga) i w nocy nabijac punkty zwinności zjeżdżając po ziplinie z jednej strony na drugą. Nocni łowcy oczywiście nie potrafią tam wskoczyć.

4. DarekJ

DarekJ Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ogólnie sporo jest takich lokalizacji, które są bezpieczne i na których można zrobić zwinność. Np. taki dom w tunelu na moście, a pod mostem jest taki plac budowy - lokalizacja w prawym górnym rogu. Tam są takie skały. Za wskakiwanie i wdrapywanie się na przeszkodę mam już 20 w dzień, a 40 w nocy, za kombosy czasem po 60 i chyba nawet więcej. Poskakałem sobie po tych kontenerach i po skałkach tak z 15 minut i zrobiłem poziom i to nie byle jaki, bo już te poziomy są po kilkanaście tysięcy :)

Siłę można też zrobić na moście koło rybaków, ale tutaj już trzeba nazbierać petard i koktajli. Petardy wrzucam w kałuże oleju, ale jakoś niechętnie podchodzą do niej, bo na mieście jak jest większe skupisko, to czasem aż Xbox przycina od palenia się zombiaków, wchodzi ich po 20 nawet.

Za to na moście robię tak, że smaruję się zombiakiem (maskowanie zwłokami), podchodzę do grupki, wchodzę na autobus i myk koktajl. Pasek rośnie w oczach :)

Wczytywanie...

Poleć forum