1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dying Light (co-op)

Temat na forum 'Ustawki' rozpoczęty przez paTherion, Styczeń 13, 2015.

1. paTherion

paTherion Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    311
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Belfast
    Wiem że może trochę szybko ale gra już ściągnięta na hdd z ultimate edition czeka na odpalenie. Jakby co będę grał od premiery. Szykuje się niezły co-op więc zapraszam. Wymagań nie mam prócz hs, ogólnie pojętej kultury oraz nie stawiania epitetów w miejscu przecinków. Życzę dobrej zabawy swoją drogą. GT: paTh xlive

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

2. Lotnik421 Xbox One

3. kadaj2

kadaj2 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Parczew
    czesc czy dalej grasz w dying light? bo pewnie juz przeszedłes, jak to sie ma do tego bysmy zagrali razem ja jestem na poczatku Ty na koncu, rozumiem kampani, no chyba ze na mapach gramy ale tu jest kampania co op, gra juz czeka na pierwsze odpalenie

4. paTherion

paTherion Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    311
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Belfast
    Odezwij się na xbox live to się dogadamy. Mój GT masz w pierwszym poście ;)

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum