1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dying Light i Oculus Rift – jak sprawuje się takie połączenie?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Październik 15, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Na Techland Fantasy Expo Wrocław 2013, na którym również byliśmy, można było zagrać w Dying Light. I to za pomocą Oculus Rift, czyli specjalnych "okularów", dzięki którym mamy wrażenie, że przenieśliśmy się w świat gry. Wiecie, trójwymiarowy obraz, który przesuwa się, gdy kręcimy głową.

I co się dzieje, gdy mamy to na głowie i trafiamy do świata pełnego zombie? Przeczytajcie fragment relacji naszych kolegów z Onetu:

Jeszcze nie wiadomo, czy pełna wersja Dying Light polubi się z Oculusem, ale na to się zanosi. Na razie sprzęt kosztuje 300 dolarów i dostępny jest w wersji deweloperskiej. Nie wiem, czy kiedyś zdecyduję się na zakup, ale wiem jedno - nie mogę doczekać się filmików, na których widać pierwszy kontakt gracza z Oculusem. Reakcja na spotkanie z zombie może być zabawna...​

2. Lotnik421 Xbox One

3. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Fajnie jakby tego Oculusa dopracowali do takiej wersji jak w przypadku pada od X360 podpiętego do PC. Podłączasz, synchronizujesz i możesz odpalić z grą która go wspiera. Wrażenia w grach FPS, a zwłaszcza w tego typu jak Outlast, czy Dead Island byłyby bezcenne :D

4. Ennerk

Ennerk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    to fakt, taka kompatybilność to byłoby coś, ale aby tak było to chyba musieli by go sprzedawać w zestawie z konsolą jako część konsoli, jak robią z kinectem :) zobaczymy, fajnie jakby się już pojawił w sprzedaży, ciekaw jestem cen u nas, póki co mam nadzieję, że przetestuję w weekend w megastorze komputronika bo organizują pokaz na Dying Light własnie, także nareszcie w ręce mi te google OR trafią :D

5. bysiiuu

bysiiuu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak dla mnie mogą nawet zrobić osobno,nie.musi być dołączany do konsoli tylko niech będzie pasował do każdej konsoli i peceta :) no i cena pewnie ok 1k

Dziabnięte z Z1!

Wczytywanie...

Poleć forum