1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dying Light ocenione! Na taki tytuł czekali fani zombiaków?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Styczeń 30, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Produkcja rodzimego studia zbiera bardzo różnorodne oceny i po zapoznaniu się z kilkoma tekstami jestem pewien, że po prostu Dying Light to gra nie dla wszystkich.

Dziennikarze zachwycają otwarty świat, satysfakcjonującą walkę, przepiękną oprawę graficzną, mechanikę parkoura i w kilku recenzjach pojawia się wzmianka o bardzo klimatycznej, a zarazem stresującej nocy. Jednak w grze pojawia się kilka błędów, niektórym redaktorom nie podoba się historia i często w tekstach przeczytacie o słabym dubbingu.

Odnoszę wrażenie, że niektórzy recenzenci oczekiwali po tym tytule wielkiej rewolucji, a otrzymali po prostu solidną grę o zombie. W aktualnie najniższej ocenie w Sieci pojawia się stwierdzenie, że pozycja jest dobra i ma wszystkie „niezbędne narzędzia”, ale Techland nie zaryzykował.

Tak prezentują się pierwsze oceny:

• Nerd Rock from the Sun - 94
    • CheatCodeCentral - 90
    • Gizorama - 90
    • Vandal Online – 88
    • Attack of the Fanboy – 86
    • Game It - 80
    • trustedreviews - 80
    • Videogame.it - 80
    • Eurogamer.de - 80
    • Gameblog.fr - 80
    • LevelUp - 78
    • Biogamegirl - 75
    • Eurogamer – 70
    • Destructoid – 70
    • GameTrailers – 68
    • The Jimquisition – 50

2. Lotnik421 Xbox One

3. tookiest

tookiest Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Bardzo podobna sytuacja jak po premierze Dead Island

4. luquepl

luquepl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Z tego co moglem zobaczyc gdzies tam to Dying Light wyglada na bardzo dobra gre.
    Zwlaszcza jesli patrzymy na konsole nowej generacji to dobrych gierek nigdy za malo.

5. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    a dla mnie oprocz tego ze mamy swobode skakania to niczym sie nie rozni od innych tego typu produkcji, robimy zadania, rozwalamy zombiakom glowy, tworzymy bronie z nogi od stolu i gwozdzi, za duzo juz tego bylo i zgadzam sie ze Techland nie zaryzykowal nic innowacyjnego, co nie zmienia faktu ze gra jest dobra, tylko ze 80% z tej gry juz widzielismy setki razy

6. reaper1

reaper1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    25
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    @up
    Możesz wymienić te podobne tytuły, proszę?

7. nemesis48s

nemesis48s Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    radom
    Dubbing jest rzeczywiście słaby zarówno polski jak i angielski cała reszta gry wypas !

8. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Mi się właśnie wydaje, że dubb PL jest dobry. Nie razi mnie chociaż zbytnio w uszy.

Co do samej gry to jak w DI misje typu idź do pkt A załatw tam coś przy okazji dostaniesz inne zadanie poboczne i wróć do pkt B (fabuła wydaje się chociaż w miarę ciekawa). Po paru godzinach gierka robi się trochę monotonna. Postać czasami idiotycznie się zachowuje jak chodzi o sam parkour. Uciekanie przed super zombie w nocy (te zmutowane zombie) to masakra - w grupie zabijają nas w "chwile".

Dla mnie to dobra gra (i nic więcej..). Tego HYPE na jej temat nie czuję. Znacznie większe wow wywołało na mnie GTA 5.

9. Tomtu

Tomtu Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Radom
    Chcę się "pozbyć":play: 200 zł: czy radzicie mi kupić DL czy lepiej sprawdzonego już FC4? Trójką byłem wręcz zachwycony, więc na razie bliżej mi do Far Cry'a.

10. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
  11. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    20godzin ograne 14%gry. Gra świetna uczy i bawi. 9/10 mimo ze ukepszony dead Island

12. paTherion

paTherion Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    311
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Belfast
    38% i chcę więcej. :D

13. ulan

ulan Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ZBI
    Nie lubię tematyki zombie za dużo już tego. Odpaliłem DL wczoraj a leżała na dysku i ... nie mogłem się od niej oderwać. DI tak mi się nie spodobała a próbowałem podejścia do niej ale DL jest zaj*biste. Normalnie bym jej nie kupił ale mój kumpel z którym mam połączone konsole ją wziął i bardzo dobrze że on się zdecydował :)

Wczytywanie...

Poleć forum