1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

dying light polowanie na zboja problem

Temat na forum 'Pomoc Pytania Problemy' rozpoczęty przez anih1, Marzec 28, 2016.

1. anih1

anih1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam. Mam problem przy zadaniu pobocznym na xbox one w dying light.
    Potrzebuje gnijaca watrobe od zboja wielkiego zarazonego bym stworzyl miksture i wypil ja w tedy będę miec mozliwosc robienia kolejnego zadania pobocznego problem w tym ze mialem gnijaca watrobe z innego zadania no i dalej ja dalhii by stworzyla ja więc nie szukalem po mapie zboja . Bo jak mialem to nie chcialo mi się szukac . Dalem jej dala mi plan i dala mi miksture wypilem ja zabily mnie zombiaki i powino byc tak ze dalhia chca kolejne zadanie . Ale czekam i czekam i nic . A problem jest w tym ze nawet na mapie nie maznaczonego terenu gdzie wystepuja zboje tak jak. W przypadku splinterow bo ich to mam oznaczonych. I chodze po wiosce i paru zboji spotkalem strazakow i tych wiekszych i nic zadnej watroby nie ma co mam zrobic ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. tookiest

tookiest Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jeszcze raz po polsku. W czym problem?

4. anih1

anih1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    W tym ze jak dalem dalhi gnijaca watrobe z innej misji od zboja . Potrzebuje kolejnej gnijacej watroby bo nie wiem czemu ale po wypiciu mikstury hia nie chce bym mogl robic u niej kolejne zadanie i niewiem czemu na mapie nie mam oznacnego obszaru wystepowania zbojow tak jak to maja inni . Dalem dalhi jedna gnijaca watrobe wypilem zabili mnie przeniezli z slumsow do starego miasta i wrocilem do slumsow by wykonac kolejna misje poboczna od dalhi ale nie ma opcji bym mogl robic * powinna byc bo miksture wypilem.a paru zbojow już pokonalem w pomaranczowym ubraniu i szarych spodniach i j zadnej gnijacej watroby nieznalazlem

5. Magnaat

Magnaat Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Kraśnik
    ja mam problem z z hordą bozaka ktoś chętny pomóc?

6. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Z czym konkretnie? Bo ja grałam w z 2ma znajomymi i również polegliśmy haha :D Ale dodatek daje rade, podoba mi się ;-)

7. Magnaat

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Kraśnik
    dochodze kulo do zbirów i nie da rady dalej hehe :p

8. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    My doszliśmy do takich dużych i nas też zmiotli :D Zaraz za skakaniem po wyzaczonych polach po drugiej stronie ^^

9. Magnaat

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Kraśnik
    exactly tam gdzie ja mam problem :)
    tam są takie butle wybuchające które po uderzeniu bronią się odpalają możemy wziąć i rzucić w tych bydlaków jak granatem :D raz mi się udało przejść ale powaliło mnie na następnym skakaniu w zielone pola :( przydała by się pomoc przy tym i przy osiągnieciu "Poliamoria" Musisz wykonać 5 zadań w trybie współpracy (kooperacji)

Wczytywanie...

Poleć forum