1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dying light, problem

Temat na forum 'Pomoc Pytania Problemy' rozpoczęty przez Bazyleusz100, Październik 17, 2016.

1. Bazyleusz100

Bazyleusz100 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam problem z odnalezieniem notatki numer 15 w dying light. Wiem gdzie jest jednak nie mogę otworzyć drzwi do pomieszczenia w którym znajduje sie notatka. Oglądałem filmy na Youtube i tam drzwi zawsze były otwarte. Wie ktoś coś? Notatka powinna być w jednej z bezpiecznych stref, tam gdzie robiłem zadanie "zazdrosny biegacz".

2. Lotnik421 Xbox One

3. SecondCoroner

SecondCoroner Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rybnik
    Z tego co pamiętam, te drzwi były otwarte do końca gry. Jak się wykonało dla tej wiedźmy zadanie z grzybkami to zaczęła gotować ten swój eliksir. I drzwi do tego pokoju były otwarte już potem. Nie mam pomysłu dlaczego u Ciebie są zamknięte. A masz to zadanie dla tej wiedźmy?

Wczytywanie...

Poleć forum