1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dying Light: The Following [SPOJLERY]

Temat na forum 'Pomoc Pytania Problemy' rozpoczęty przez Toolfeed, Luty 15, 2016.

1. Toolfeed

Toolfeed Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Cześć chciałbym się zapytać ludzi, którzy ukończyli kampanie i wybrali zakończenie, gdzie zabijamy matkę co sądzą o tym i co techland miało na myśli pokazując nam jak Crane zmnienia się w nocnego łowce? :p Czyżby tak przedstawiali koniec crane'a?

2. Lotnik421 Xbox One

3. tookiest

tookiest Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Raczej tak, wątpie żeby chcieli zrobić Dying Light 2 z Cranem na pierwszym planie.

4. Toolfeed

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ale czemu akurat zmienił się w tego zombiaka? i czemu wychodzi z kanału i widzi normalne życie bez zombie? tylko on jest nim? To najdziwniejsze :p

5. tookiest

tookiest Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Zmienił się w zombiaka bo nawdychał się tego shitu w hangarze :D

6. Toolfeed

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ten niebieski syf niby lekarstwo bo zombiaki nie atakowały dzięki niemu to to samo :p więc już wcześniej się też nawdychał ale czemu jak wyszedł to wszystko było normalne a on stał się łowcą? :p

7. truluv

truluv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jestem w ostatniej misji, mam zabić Crana. Wykupiłem the following, po ww misji będą misje z dodatku?

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

8. Toolfeed

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Rais'a nie Crane'a masz zabić, potem Jan skończysz dajesz nowa grę i nie rozegrają kampanie tylko the following i postać ci przenosi na dodatek i wszystkie bronie :D

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

truluv lubi to.
  9. truluv

truluv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dziękuję, będę musiał cofnąć się kawałek i trochę podpicować postać oraz bronie. Dawno nie grałem i dzisiaj do wieżowca poszedłem z nożem i... kilofem :D

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum