1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dylemacik z TV pod X'a 360 Potrzebna pilna pomoc - jutro zakup

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Patryko32, Styczeń 11, 2012.

1. Patryko32

Patryko32 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, z góry piszę że jeśli istnieje taki temat to bardzo przepraszam.
    Bez bzdetów od razu przejde do sedna a mianowicie;
    jaki tv lepiej kupic pod konsole, w gre wchodzi tylko LED ze względu iż u mnie TV chodzi jakieś 10h dziennie
    do wyboru 2 modele;
    LG 42LV5300 42" - Telewizory LED - LG 42LV5300 42" od 2382.00zł
    lub
    LG 42LV4500 42" - Telewizory LED - LG 42LV4500 42" od 2208.47zł

jak sprawuje sie 100Hz | 400Hz w grach typu Forza 4 czy też GTA IV (ogólnie w grach na x'ie)
    - lepiej kupić ten 400hz czy może ten ze 100hz?

Z góry dzieki za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Xbox tak obsługuje 60Hz więc i tak nie wykorzystasz tego 400Hz w grze... Bierz jaki Ci się bardziej podoba i do twoich upodobań :) Ja mam LCD 52 to jak wszystko jest włączone (Xbox TV Kino domowe) to bierze ok. 350W

4. materac48

materac48 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Rybnik
    szukałem długo tv bo dzisiaj kupowałem, polecam sony kdl-40ex720 , kdl-40ex520 lub tak jak ja dzisiaj wybralem kdl-46ex520. tv ma wszystko czego potrzebujesz, wysmienity obraz. napis zna jakims dobrym forum o tv to ci go poleca ;]

5. misiek12m

misiek12m Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gorlice
    @up
    400mHz? :D troche dużo :D
    @Patryko32
    Weź 400Hz

6. doronio

doronio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Amsterdam/Opole
    miedzy 400hz a 100hz dla samego oka nie ma dużej róznicy! Ja posiadam model "niżej" z telewizorów które wymieniłeś -
    LEDa 42 cale LG 42LV3550 - wyhaczyłem na otwarciu Media Expert za 1600zł (sic!) i jestem mega zadowolony.

7. Patryko32

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam, w dniu dzisiejszym ;]
    dzieki za odpowiedzi, chyba wezme ten lv 4500 choć nie wiem czy na pewno bo on również ma 100hz tylko posiada dodatkowo jakąś funkcję "Motion Clarity Index 400 Hz"
    ogolnie model lv4500 ma wg producenta najwiekszy kontrast, czas reakcji niby 2,6 ms oraz Smart Energy Saving Plus gdzie pobór prądu jest o jakieś 40% mniejszy, sam nie wiem, taki wybór teraz tych tv, cena taż podobna a różnica w detalach minimalna

ten podany przez kolege też jest dosc fajny
    http://www.skapiec.pl/site/cat/3319/comp/2073769_techniczne
    nie wiem nie wiem ;d 4 modele do wyboru .

8. Patryko32

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  9. woueK

woueK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Lepiej brać 3d ready, full hd konsola nie wyciśnie tylko 720p, między led a lcd nie ma aż takiej różnicy w oszczędzaniu energii, jeśli zależy ci na tym to lepiej brać telewizor sharp z tej serii z 4 kolorem w palecie barw (żółtym) polecam fora specjalistyczne, ja mam samsunga c650 40" i nie narzekam na zużycie bo telewizor i konsola i tak ciągną mniej prądu niż pc. Jeśli chodzi o granie najważniejszym parametrem jest czas reakcji matrycy, kąty widzenia jeśli grasz ze znajomymi i podajesz pada na drugi koniec pokoju, albo masz kinect. Popatrz też na zestawienia zużycia energii,a co do rozmiaru weź przelicznik 1m - 10", uwierz mi że tutaj większy nie znaczy lepszy bo meczy się wzrok.

10. Ridic_sv

Ridic_sv Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Polska
    UE40D6750 - PRZEGLĄD | SAMSUNG
    Ja zakupiłem ten w promocji wyszło coś ok 3000zł w komplecie 3x okulary 3D

11. mario1500

mario1500 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    Ja polecam ci telewizory Samsunga. Wszyscy piszą jakie mają olbrzymie kontrasty a Samsung pisze że ma wysoki. w tamtym roku byłem zmuszony kupić telewizor poszedłem do sklepu i chciałem kupić LG (nie pamiętam dokładnie modelu ale LED) miałem przeznaczone 2500-2700zł. Koleś podszedł do mnie i powiedział że on proponował by mi telewizorek Samsunga z serii C6500 - skrzywiłem się ale koleś zrobił patent - postawił jeden obok drugiego włączył to samo na obu i oczom nie wierzyłem jak LG zostało zmiażdżone mimo iż pisało że ma 100000 kontrastu. Czerń jest czernią a nie ciemną szarością.
    Telewizory o najlepszej i najgorszej relacji jakości do ceny - Foto - Onet Technowinki
    Tak więc za tanie pieniądze można wyrwać świetny TV, dodam tylko że pod TV mam podpięty dysk 1TB i wszystkie filmy 1080p (mkv) odtwarza bez zająknięcia.

Wczytywanie...

Poleć forum